Zauberball naujos spalvos

Zauberball (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) kamuoliukams jaučiu didelę silpnybę, kaip Schoppel-wolle simboliniam ženklui ir vienam pirmųjų jų siūlų, pasirodžiusių MZ. Tie pirmieji baktusai iš visų spalvų Zauberball kamuoliukų (juos prisimenu ryškiau nei kojines, gal daugiau ir buvo) jau tapo MZ istorijos dalimi. Ryškia ir spalvota 🙂 .

Tropinės žuvys – būtent tas pats kamuoliukas, nuo kurio prasidėjo visas tas gražusis ir įvairusis (tiek spalvomis, tiek storiais ir sudėtimi) ir labai turtingas spalvotų kamuoliukų medis. Šalia atkeliavo dar vienas senbuvis – Pakrantės akmenys. Šalia naujesnis – Šventinis dangus. Ir visai dar nematyta spava (pirma nuotrauka) – Šokinėjantys šešėliai. Kad pats ilgiausiai gyvuojantis Schoppel-wolle siūlas nuolat džiugintų mus naujienomis 🙂 .

Atkeliavusiems siūlams teko kiek palaukti pristatymo – daug naujienų vienu metu į MZ sugužėjo 🙂 . Jolanta spėjo iš naujo spalvyno ne tik nusimegti naują skarelę, bet ir pagauti paskutinį sniegą nuotraukose. Kai viskas aplinkui gražu ir labai žalia, sunku patikėti, kad tik prieš mėnesį buvo kitaip 😉 . Na, su sniegu atsisveikinome ir negaila, o nauja skarelė demonstruoja, kokie gražūs atspalviai slypi naujame kamuoliuke 🙂 .

Jolantos Žilinskienės megztas šalikėlis ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball 2469 (Šokinėjantys šešėliai), modelis – „Wavy Baktus„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00