Pageidavimų koncertas

Dažniausiai mes žodžius „Pageidavimų koncertas” vatojame kiek negatyviame kontekste, pašiepdami užgaiduolius, bet šiandien – apie visai kitą reikalo pusę. Negaliu atsižavėti mamomis, močiutėmis ir kitais mezgančiais artimaisiais, kurie gauna iš savo šeimos narių iš bet kur ištrauktą nuotraukėlę su pageidavimu „Noriu tokio” ir… PADARO TOKĮ! Norintys, kaip taisyklė, yra nemezgantys žmonės ir jie visai nenutuokia, nei iš kokio siūlo, nei kaip, rankomis ar mašina, nei kokia technika jų nufotografuotas noras yra padarytas. Dažnai nuotraukos turi tikslą perteikti bendrą nuotaiką ar stilių, ar tiesiog parodyti gražiai apsirengusį mane, o niekaip ne parodyti iš arti visas smulkmenas ar atskleisti kuo daugiau konstrukcijos detalių. Visu tuo užsiima tos gerosios fėjos – mūsų norų vykdytojos. Išmanydamos amato plonybes, pačios taiko, derina, kuria, konstruoja, modeliuoja.

Kas jau pasirašo tokiems iššūkiams, papildomi niuansai laukia išleidus norų generatorius į siūlų parduotuves – po to turi dar suderinti patikusį paveiksliuką su nupirktais siūlais 😉 .

Ir tai, kas skamba kaip misija neįmanoma, auksinės rankos paverčia štai tokia gražia realybe:

Močiutė ne tik numezgė megztinį iš paveiksliuko, nunėrė tokias pat, kaip nuotraukoje, gėlytes ir jas prisiuvo, dar iš likusių siūlų sumeistravo kepurę su pirštinėmis. Ir geltonai žydinčias gėlytes į kompaniją 🙂 .

Brigitos Kleponytės nuotraukose – močiutės Zitos mezginiai. Siūlai – Drops Escimo 54, Istex Kambgarn 0051 ir 1211.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00