XIV Avių kelio dalis – „Žiemos ganyklos”

Mezgimo zonoje mes labai mylime šiltas megztas kojines (o ir kas jų nemyli? 😉 ). Kojinių mėnesį – spalį (Soctober) – pasitinkame su kursais tiems, kas dar šioje mezgimo pasaulio šalyje nebuvo ar tik viena koja įžengė pirmose mokyklinėse ar močiutės pamokose ir yra įsitikinę, kad tiek tos ir įvairovės – vienas kulnas ir siūlai, kas atliko nuo rimtų mezginių. Tiems teks maloniai nustebti sugrįžus, nes posakis „kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių” čia galioja visais 200% procentų :). Vieną formą (pėdą), pasirodo, galima apžaisti milijonais pačių įvairiausių būdų, raštų ir krypčių, prisitaikant prie individualios anatomijos ir patenkinant nuolat augančios meistrystės smalsumą. Ne mažesnės įvairovė lauks jūsų ir specialių kojininių siūlų pasirinkime – be tvirtumą užtikrinančios sintetinės dalies, sutiksite pačių įvairiausių priedų prie tradicinės vilnos, o jau dažymo (taip pat specialaus, paskaičiuoto nedideliam – kojinei! – akių skaičiui) variantų tikrai rasite neišsenkančius aruodus.

MZ pagrįstai didžiuojasi tikrai įspūdingu kojininių siūlų pasirinkimu, bet kokie siūlai gražūs bebūtų, visada ir visiems norisi įvairovės ir naujienų. Tad koks būtų kojinių mėnuo be naujų kolekcijų? 🙂

Opal kojininių siūlų gamintojai ne tik aprūpina mus pačiais gražiausiais ir kokybiškais siūlais šiltoms kojinėms, jie kartu vykdo daug labai svarbių socialinių projektų. Vienas jų – 2008 metais prasidėjęs bendradarbiavimas su savaisiais Alpių piemenimis, kurių merinosų veislės avių vilną jie superka, užtikrindami tradicijų tąsą ir šiltas mūsų visų kojas 😉 .

Ši siūlų serija, gaminama iš vietinių avyčių vilnos, pavadinta Avių keliu (75% vietinių avių vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 425 m), kuriuo vadinamas 160 km atstumas Alpėse, nukeliaujamas piemenų su savo bandomis, keliantis iš ganyklos į ganyklą.

Šių metų serija – keturioliktoji – skirta Žiemos ganykloms, todėl avyčių sniege nuotrauka puošia visas šios kolekcijos etiketes.

Spalvynai taip pat susieti su pagrindine tema: Skanus pašaras, Šviežias geriamas vanduo, Sezoninis avių perkėlimas, Pastogė be skersvėjų,

Saugus žymėjimas, Laisvė ganyklose ištisus metus, Vilnonė žiemos apsauga ir Didelė susibūrimo vieta.

Kaip ir visose kolekcijose, šioje taip pat, gamintojai išlaiko balansą tarp ryškesnių, linksmesnių ir santūrių, gamtiškų spalvų, kartu išsaugodami tik jiems būdingus lengvai atpažįstamo stiliaus koloritus ir lepina mus dosniu metražu, kokybišku švelniu siūlu ir naujais atspalviais. Kad žiema ne tik Alpių avytėms, ir mums būtų kuo šiltesnė, jaukesnė ir patogesnė 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00