Pagrindinis šaltojo sezono aksesuaras

Šiltas kaklas yra vienas pagrindinių komfortabilaus šaltojo sezono išgyvenimo garantų. Na gerai, dar kojos, bet batų nenusimegsi (tik kojines 😉 ), o va kaklo apsauga yra tikrai mūsų rankose 🙂 . Ilgą laiką entiuziastingai nešiojusi skaras aš taip pasiilgau šalikų – ir ne aš viena, su bičiule apkalbėjom tuos pačius norus ateinančiam sezonui.

Šiandieniniai vaizdai – Dalia su savo naujais šalikais – lyg mano svajonių išsipildymas: tobulas visomis prasmėmis. Angliškas stulpelis suteikia jam purumo ir vienodai geras abi puses, o už gražias spalvas atsakingas yra plonos vilnelės ir skirtingų spalvų moherių melanžas.

Visas šitas gražus ir pūkuotas spalvinis turtas prasidėjo nuo kuklesnės idėjos – dvispalvio angliško stulpelio iš šviesiai melsvai pilkšvo Spinni su tamsiai violetiniu tvidu. Bet rezultatas nedžiugino ir Dalia pakeitė koncepciją. Angliškas stulpelis išliko, tik vienspalvis, o parinktos jam spalvos išsidėstė netolygaus pločio juostomis. Prie pagrindinio siūlo prisidėjęs moheris sukūrė tikrą spalvų ir atspalvių fiestą.

Nuotraukose matote du šalikus – vienas, apatinis, toks santūresnis, jame panaudotos dvi pagrindinės vilnos ir dvi moherio spalvos ir pažaista skirtingais tų pačių atspalvių juostų dydžiais. Bet net ir santūresnis, lyginant su viršutinėse nuotraukose esančiu šaliku, jis labai turtingas atspalvių – spalvinių plėmų jame daug daugiau nei sudedamųjų dalių.

Antrasis – didelė mano meilė. Jame prie pagrindinių spalvų prisijungė nemenkas būrelis moherio ir viskas susidėliojo į nuostabaus gražumo, turtingumo ir subtilumo paveikslą. Kai fotografavomės, jis atrodė lyg iš pačios rugsėjo galo gamtos – su dar likusia sodria žaluma ir negausiais saulės blyksniais, tamsiais debesimis ir bordo bei violetiniais akcentais (ten, kur violetinis tvidas susitinka su tamsiai rudu moheriu, gimsta tikra magija!), vis labiau raustančiu peizažu aplinkui. Ta visa „gamta” teko tokiai pat spalvingai draugei.

Ir šiuo metu gimsta trečias šalikas, dar kitam laimingam nešiotojui, su kitu charakteriu, kitu spalvynu (tegu ir iš to paties pagrindo ir sudedamųjų dalių, bet viską lemia santykis!), visus vienys ne tik tie patys siūlai ir raštas – tas pats nepakartojamas gražumas.

Dalios Bučytės megzti šalikai iš Isager Spinni 10S, Isager Tweed (Purple) + Rowan KidSilk Haze 595, Isager Silk Mohair 62, 56, 22, 28, Drops Kid-Silk 15.

1 komentaras apie “Pagrindinis šaltojo sezono aksesuaras”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00