Į pačią šiaurę su mamos mezginiais

Megzti savo norus išreiškiantiems pasirinktais paveiksliukais vaikams yra oho koks iššūkis! Pats nemezgantis žmogus renkasi tik pagal vaizdą, o jau mezgėja turi surasti būdą kaip tą vaizdą materializuoti turimomis priemonėmis ir amato teikiamomis galimybėmis. Gražvydė tiek daug mezgusi ir sau, ir dar daugiau kitiems, patirties turi okeanus, todėl ir sūnaus atsiųstam paveikslėliui atrado receptą 🙂 .

Paveikslėlis jokia mada nebuvo sektas pažodžiui, svarbiausia buvo stilius – stambaus melanžo vyriškas megztinis šaline apykakle. Gražvydė su draugių pagalba atrado savą originalo rudai žalio su baltu siūlu derinio variantą, pasirinkusi du pereinamų spalvų Zauberball Crazy kamuoliukus – turtingą atspalvių tamsų Foninį triukšmą su įvairiais pilkais Purvo vonių atspalviais. Lygus kūno plotas paįvairintas stambiais gerų ir išvirkščių akių kvadratais, kurie švelniai suskaido melanžines juostas. Megztinis gavosi turtingas ir ne per šviesus (=teplus), ilgaamžis, lengvai prižiūrimas (kojininiai siūlai!), o svarbiausia – labai šiltas, kuo sūnus ypatingai džiaugėsi, nes rūbas buvo ne šiaip noras, o skirtas kelionei motociklu į patį šiauriausią Europos tašką Norvegijoje – Nordkapp. Nuotraukoje mažasis Gražvydės anūkėlis nekeliauja kartu – tik išlydi tėtį 🙂 .

Iš likusių siūlų Gražvydė sumeistravo margas kojines ir už jas susilaukė ypatingos padėkos iš keliauninko. Kas kentėjo šią vasarą nuo karščio bangų, tai tik ne Norvegijos šiaurė 😉 .

Mezginiai grįžo pakeliavę ir dar ilgai šildys šeimininką, primindami įspūdingą ekstremalią patirtį.

Gražvydės Norkienės megztas megztinis ir kojinės iš Schoppel-wolle Zauberball Crazy 2428 (Purvo vonios) kartu su 2475 (Foninis triukšmas). Kojinių modelis – „Broken Seed Stitch„.

2 komentarai apie “Į pačią šiaurę su mamos mezginiais”

  1. Valio!! dauuuug sakanti šiandieninė žinutė…šildykime vienas kitą, grožis tik prisideda,papildo.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00