Žiema artėja

Sutinku, kad ji pavadinimas yra savotiškas situacijos perdėjimas, bet niekas gi nesiginčys, kad kitą mėnesį jau turėsim kalendorinį rudenį ir laikas nesustos nei tada, vesdamas mus diena po dienos iki nuostabiausio mezginių oro. Todėl visai smagu kai kuo pasirūpinti iš anksto, kad oro nepridarytų mums siurprizų, juolab kad rugpjūtis daugeliui yra atostogų mėnuo ir tai reiškia dvi mezgimo kryptis – arba imamasi didelio projekto (nes yra daug laiko!), arba mažų smulkių daiktelių, kuriuos labai patogu megzti kelionėse ar karštą dieną.

Abiems kryptims naujai atvykęs Gradient (100 % pavelta merino vilna, 100 g ~ 260 m) tinka kaip niekas kitas – tiek stebuklingiems pledams, naujoms liemenėms ar dailiems megztiniams, tiek įspūdingoms pirštinėms ir kepurėms su šalikais.

Spalvynas šio siūlo, kaip ir kitų spalvas keičiančių Schoppel-wolle kamuoliukų, yra gausus ir įvairus, bet kaip visuomet pirmiausia pasibaigia santūrioji paletės pusė – melsvi, pilki ir žalsvi . Jie ir atkeliavo naujoje siuntoje 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00