Netradicinė konstrukcija

Spėju, pagrindinis Tatjanos tikslas buvo kažkaip neutralizuoti vaivorykštinę sruogą, pasičiuptą pirmą susižavėjimo akimirką, kai po kiek laiko sveikas (?) protas įkišo savo trigrašį: „O kur smėlis, pilkuma ir neutralūs atspalviai??”. Tas racionalus tradicinių saugių kelių mėgėjas, gyvenantis mūsų galvose, gavo per nosį – daugų daugiausia ką laimėjo, tai papildomus baltus intarpus, žaismingai suskaidančius, bet tikrai nepaslepiančius džiugių spalvų. Šios, tiesa, nebuvo visai grynu pavidalu sudėliotos, o jau sruogoje pabalintos – sudėtos kartu su baltu siūliuku į linksmą melanžą, todėl ir gryna balta čia prilipo kaip sava 🙂 .

Balta spalva ne tik suskaidė vaivorykštę, bet ir pabrėžė labai originalią drabužio konstrukciją – vertingas indėlis į idėjų skrynelę, kai ieškai būdų pakeisti tradicinio megztinio horizontalių dryžių kryptį. Pereinamų spalvų siūlų yra begalinė gausybė ir traukia jie kaip magnetas, o jei neturi išankstinės idėjos, ką su jais darysi, pirmam susižavėjimui praėjus jie gali sukelti nemažai galvosūkių 😉 .

Vieną iš atsakymų rasite video nuorodoje, iš kurio Tatjana sėmėsi įkvėpimo savajam mezginiui. Galima tokiu būdu megzti ir megztinį, bet ji pasirinko patogią ir madingą liemenės versiją.

Tatjanos Liadnik megzta liemenė ir nuotraukos. Siūlai – Aade Long 8/2 artistic (Vaivorykštė) ir natūrali balta, konstrucija nupasakota čia.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00