Kambgarn

Kartu su pavasariškėjančiomis nuotaikomis norisi lengvesnio pluošto ir iš Islandijos kartu su šilta ir besvore jų vietine vilna atkeliavo ir švelni naujiena – gana plona merino vilna Kambgarn (100% merino vilna, 50 g ~ 150 m). Istex siūlo šį pluoštą kaip savo vietinių avių vilnų alternatyvą patiems jautriausiems nešiotojams – vaikams ir švelnumui prijaučiančiai kompanijai. Nestoras siūlas puikiai tiks pačioms įvairiausioms idėjoms – nuo pirštuotų pirštinių iki žakardinių megztukų. Pastariesiems raštams naujasis merinas ypač tinka, nes yra ne tos „guminės-elastinės”, o labiau vilniškos, lipnios prigimties ir nelinkęs skysti, puikiai laiko formą ir yra nestoras – toks megztukas bus universalus visiems metų laikams, o ne tik kelioms dienoms metuose po žiemos vartais pastovėti.

Žakardus megzti gundo ir labai turtinga naujojo siūlo paletė, pasižiūrėkite, vien raudonų atspalvių kokia gausa ir įvairovė!

Galite rinktis juodai – baltą gamą su skirtingų atspalvių pilkais tarp jų, rudas, oranžines, rusvas ar labai pavasariškas geltonai žalias. Turkius, violetus ar vintažinę mėtą :).

Naujas siūlas – naujas modelis, labai norėtųsi pasakyti, kad bus tradicija, bet… naujienų tiek daug pastaruoju metu, kad baisu tokius pažadus dalinti. Gal visų ir nepavyks savaip išbandyti, bet pro šį siūlą praeiti niekaip negalėjau. Turbūt nenuostabu, kad iš merino vilnos – nauja kepurė ;). Ir ne šiaip kepurė, o pats madingiausias šio sezono modelis – balaclava. Jos aprašymą rasite čia, o Kristė, pozuojanti su savo nauju daiktu, jį jau išbandė slidinėjimo atostogose – šalmukas patikimai saugojo nuo vėjo, sniego ir lietaus, puikiai laikė formą ir maloniai gulė prie jautrios veido odos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00