Vienspalvis Life Style

Pradedam metus labai gražia naujiena ar, tiksliau sakant, mylimų pažįstamų rato praplėtimu :).

Schoppel-wolle Life Style (100% merino vilna, 50 g ~ 155m) jau senokai valdo mezgėjų širdis savo greitais besikeičiančiais margumais, identiškais to paties gamintojo kojininiams siūlams. Mylimas už savo švelnumą ir gražius susidarančius raštus, šis siūlas ypač populiarus vaikiškoms kepurėms ar megztiniams – jis marginasi taip pat gražiai, kaip ir už dažymą daugelio mylimas kojininis siūlas, tik palikdamas poliamidą tvirtumo reikalaujančioms kojinėms.

Bet margas siūlas neretai projektuose reikalauja pauzės – vienspalvių intarpų. Ir kaip patogu, kai abu siūlai identiški – nebereikia jaudintis, kaip suderės skirtingų siūlų charakteriai. Todėl ir pradedam metus nuo labai gražaus vienspalvio Life Style papildymo. Gražaus paties vieno ir idealaus kompaniono margintam to paties pavadinimo merinui.

Atkeliavo visas būrys pačių įvairiausių atspalvių,

kurie puikiai tinka vienas prie kito, labai sėkmingai sudarydami savas spalvines stovyklas, taip ir besiprašančias į naujus projektus ;).

BET! Pati geroji dalis priešakyje :). Ne veltui margi ir vienspalviai kamuoliukai vienu vardu vadinti – ne tik identiškas bazinis siūlas daro juos idealiais kompanionais. Jie suderinti tarpusavyje ir spalvine prasme, todėl norintys pažaisti spalvomis, bet ne paskęsti margumuose, labai sėkmingai prie pasirinkto margo kamuoliuko prisiderins jam į komplektą kelis puikiai derančius vienspalvius.

Nuotraukose tik keli derinių variantai, jų daugybė. Rinkitės patikusį margulį, o šalia prie jo – savą vienspalvių komplektą.

Mes parduotuvėje mielai prie rinkimų prisidėsime ;).

Ar netrukdysime – jei norėsis pasijusti vaikystės saldainių parduotuvėje ;).

Iki šiol mezgėjos džiaugėsi galimybe suderinti taip pat dažytus kojininius su grynu merinu – jei poliamido riekia kojoms, galvai ar kaklui – nebūtinai. Gražvydė dar kitaip apžaidė naujai atvykusius siūlus – prie kojininio Das Paar (2207) priderino pagal spalvą tikusį vienspalvį Life Style (480). Švelni vilnelė atsiduria ne tik pramaišiui su margu siūlu visoje liemenytėje, bet ir švelnia juosta apeina visus kraštelius. Ir prie kūno švelniau, ir vienspalvis rėmelis dailiai pabrėžia pagrindinį raštą.

Gražvydės Norkienės megzta liemenytė iš Das Paar 2207 ir Life Style 480 bei nuotraukos. Sagos – Union Knopf.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00