Lemon Flavour

Žinau, žinau, visi labiausiai laukia šiuo metu reportažo iš ketvirtadienį įvykusios MZ eglutės, bet dar tvarkau nuotraukas ir vienos dienos atidėjimą pabandysiu užmaskuoti nauju mezginiu, taip truputį pratempdama laiką – kaip „apšildanti” grupė prieš pagrindinį koncertą ;).

Iškart po mūsų šventės, penktadienį, išėjo naujasis, tryliktasis „Laine” žurnalo numeris su šita gražia Midori Hirosi kurta liemene, kurią aš turėjau laimingą galimybę nusimegzti dar vasarą, testuodama modelį.

Dizainerės mėgstami stori virbalai su kiekvienu modeliu man užduoda gerokai klausimų – iš ko šį kartą? Teoriškai kalbėdama apie mezginio tankumą, kur 10 cm tenka 14-16 akių, aš ramiai pasakyčiau, kad tokiam daiktui mano garderobe nėra vietos, aš mėgstu plonesnius daiktus. Geriau du, jei šalta. Ir va tau paradoksas – visi pagal jos modelius numegzti daiktai yra mano labiausiai mėgstami, pritaikomi ir nešiojami. Galėčiau ją mylėti vien dėl to, kad ji deimantų rėžtuku prasieina per mano išankstinius nusistatymus ;). Su dideliu dėkingumu myliu ir už labai gražius modelius, ir už tokį kiek priverstinį nusukimą į šalį nuo man įprastų siūlų, taip atrandant naujus takus.

Plotulopi su moheriu yra mano pastarųjų metų favoritas, bet kiek, sakykite, tokių megztinių žmogui reikia? Dvigubas Plotulopi taip pat išmėgintas. Naujas perspektyvas man atvėrė pavasarį MZ pasirodęs Isager Aran Tweed siūlas. Storas, šiltas ir labai lengvas, su spalvotais tvido intarpėliais vietoj taip dažnai matomo moherinio pūko, prieš kurį aš nieko prieš neturiu, bet pasikeitimas visada yra smagus, o šis dar ir labai universalus, ypač tokiam visų sezonų drabužiui, kaip liemenė. Ši vilna tiks ir vasarą, kai super šiltas moheris ilsėsis spintoje sapnuodamas žiemą, pūkelis neerzins saulės nujautrintos odos, o ir tvidas, man, didelei jo gerbėjai, labai glosto akį savo spalviniais ir tekstūriniais ypatumais.

Tvidas man labai gražiai suderėjo su dizainerės parinktu tekstūriniu rašteliu. Ir joks pūkelis neužmaskuoja labai gražios ir originalios pečių linijos.

Šią liemenę jūs greitai suseksite internete įgyvendintą pačiais įvairiausiais stiliais – ir trumpą prie suknutės ar kelnių, ir ilgą oversize dydžio. Jau nekalbu apie spalvas – originalus modelis derina skirtingų spalvų vilną su moheriu, o kur prasideda melanžai (ypač su tokiu dėkingu maišymams moheriu), ten variantai nesibaigia…

Aš prisiderinau prie savo tvido diktuojamos krypties – klasikinis angliškas kaimo stilius. Todėl liemenė mano tokia vidutinio dydžio, vidutinio ilgio. Spalvą greičiausiai nulėmė žydinti vasara aplinkui (bet dabar, žiemą, ją nešiodama visai nesigailiu pasirinkimo 😉 ), o mano širdis tiesiog negalėjo apsieiti be nedidelių spalvotų intarpėlių. Vos vos, beveik be spalvos ;).

Liemenė megzta iš Isager Aran Tweed (Yellow), Isager Alpaca 3 (White) ir Lettlopi 0054, modelis – „Cassis”.

5 komentarai apie “Lemon Flavour”

  1. Labai įdomi pečių linija, spalva irgi nereali. Vilkėdama žiemą tokią liemenę visada prisiminsi visus vasaros malonumus. Nors kitiems ir žiema neblogai🙂

    Atsakyti
  2. ir mielumas, ir šarmas viename! Kokios puikios nuotraukos, ramunėlės, liemenė ir mergaitė. Ir kietis 😉

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00