Isager Aran Tweed

Šalia jau pažįstamo ir pamilto Isager Tweed parduotuvėje panašios rūšies naujiena – storesnė ir vilnonesnė: Isager Aran Tweed (100% vilna, 100g ~ 160m).

Tas pats skanus spalvotų pabarstukų efektas ir netolygiai suverptas pats siūlas – viskas autentiškam tvido efektui išgauti.

Tokiu metu keistai gali pasirodyti stora ir žiemiškai nuteikianti naujiena, bet dėl siūlo lengvumo jis tinkamas ir vėsiems vasaros vakarams, o vasaros vakarai, jei ką, yra pats geriausias laikas neskubant su virbalais pagalvoti apie ateinantį sezoną…;)

Visa storojo tvido kolekcija yra kuklesnė už plonąją versiją – ją sudaro dvylika spalvų, bet viena už kitą gražesnių ir puikiai derančių tarpusavyje. O norint ją praplėsti, plonasis Alpaca 1 ar moheris pasiruošę nesuskaičiuojamai daugybei variantų:).

Apatinėje nuotraukoje visos spalvos, išskyrus žalią, kuri prieš fotosesiją jau išsivijo į kamuoliuką ir…

viens du, abrakadabra, tuoj bus naujas megztinis :),

Siūlas pakankamai storas, gamintojas rekomenduoja 3,5 – 4,5 mm virbalus. Aš paprastai visada linkstu į mažesnę pusę, šį kartą netolygus siūlas manęs paprašė didžiausio virbalo ;), kad medžiaga lengva ir minkšta būtų. Pasileidimo nebijau, tokio tipo siūlai linkę pūstis ir pūkuotis, o ne tįsti, smalsaujantiems pažadu pademonstruoti, kai tik mezginys bus baigtas ir išskalbtas.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00