Blauzdinės prie šortų

Paprašiau Irenos istorijos prie tokio labai nekasdieniško, sutikite, vaizdo, o istorija pasirodė „gyvenimiška ir paparasta. Gediminas svečiavosi pas lietuvius gyvenančius Bavarijoje ir ten nusipirko tradicinius, odinius bavarų šortus. Lietuvoje rudenį su šortais ir plikom kojom nevaikščiosi, tad teko megzti blauzdines, kad vyras kojų nenušaltų :).

Prie trumpų vyriškų kelnių seniau tradiciškai greičiausiai būdavo mezgamos puošnios kojinės, ypač išėjimui, bet blauzdinės iš tiesų yra daug universalesnis reikalas, net jei kalbame ne apie greitai susidėvinčią gryną vilną, o apie specialius kojininius siūlus. Jie, aišku, tveria nepalyginamai ilgiau, bet net Eglė metalines kurpes sunešiojo, tuo tarpu jei būtų gavus užduotį sunešioti blauzdines iš kojininių siūlų, greičiausiai būtų turėjusi reikalų ;). Jų nei pratrinsi, nei suskalbsi (Eglė mezginius gadinančios skalbimo mašinos neturėjo, bet ir ją, ir net programų supainiojimą šitie siūlai atlaiko nė nemirktelėję 😉 ). Gediminas turės rimtai susimąstyti dėl palikimo :).

Irenos Žilienės megztos blauzdinės ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Das Paar 2209 (Šiltas frontas).

2 komentarai apie “Blauzdinės prie šortų”

  1. Bet tai kai gerumo vyras Gediminas, kad įvertina ir taip puikiai suderina, ir dėvi (!) ir bavariškus šortus, ir blzauzdines, ir kitus megztus drabužius bei aksesuarus! Matosi, kad ir su polėkiu, ir drąsa, ir skoniu 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00