Megztukas su snaigėmis

Pačiomis pirmosiomis. Dar kaip gėlėmis ant iš paskutiniųjų saugančios vasaros žalumą žemės.

Visada abejomis rankomis už kuo didesnį kontrastą smulkiems žakardiniams raštams, negaliu atsistebėti super taikliu Loretos pasirinkimu – kontrastas tikrai ne iš mano populiaraus (ir užtikrinto) diapazono, o melsvi žiedai kaip kristalai žėri ryškia vidine šviesa. Šalia tamsaus vario lapai ar paskutiniai gilaus raudonio uogų taškeliai – lyg dvi eilės auksinių karolių apie visą kaklą.

Apvali perpetė – ne tik daugeliui tinkantis, bet ypatingai praktiškas vaikiškiems mezginiams variantas. Tikslios pečių pabaigos vietos pačioje konstrukcijoje nėra ir elastingas mezginys prisitaiko prie nešiotojo dydžio. Megztuką kartu su rankovėmis norint galima ilginti, o puošnioji, šviesesnio žalumo dalis su spindinčiais raštais, „augs” kartu su vaiku :).

Plonas tvidas savo spalvingumu ir raiškia tekstūra praturtina tiek raštų, tiek lygiųjų dalių paletę, o megztukas iš jo mielas, lengvas ir labai šiltas. Iš snaigių pasiėmęs tik jų šviesą ir gražumą :).

Loretos Jasiukėnienės megztas megztukas anūkei Šiaurei ir nuotraukos. Siūlai – Isager Tweed (Bottle Green, Moss, Paprica, Turquoise).

1 komentaras apie “Megztukas su snaigėmis”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00