Vasara, taip neskubėjusi ateiti, šiais metais baudžiasi ir išeiti per anksti. Dangus šią paskutinę vasaros dieną visai primena rudenį, bet oras dar švelnus ir šiltas, todėl mojam atsisveikindami pačiu tinkamiausiu šiam orui pluoštu – vidutinio storumo medvilne.

Pasirodęs pavasarį margas medvilninis Schoppel-wolle melanžas ne vieną patraukė savo lengvai ir greitai įveikiamu storiu bei netikėtais, bet labai gražiais spalvų deriniais. Medvilnės storis ne tik paspartino garderobo papildymą – be garsiųjų tropinių periodų ši vasara buvo itin dosni dienų tokių rūbų nešiojimui. Reikia tikėtis, ruduo taip pat bus palankus populiariausiam šių metų MZ vasaros pasirinkimui ;).

Rima, sužavėjusi dienoraščio skaitytojus savo virtuozišku žaidimu plonosios medvilnės spalviniais kamuoliukais, naujam megztukui ėmėsi dar rimtesnių iššūkių: Zauberball Cotton Crazy greičiau keičia spalvas ir jų variacijų – begalybė! Jos variante spalvos dailiai kooperuoja su raštu ir visi perėjimai – čia nusukta, čia iškirpta, čia paderinta – taip sulieti į vientisą labai gaivų, švytintį ir labai vasariškai nuteikiantį megztuką. Pusilgės rankovės – pačiam komfortabiliausiam nešiojimui :).

Rimos megztas megztukas iš Zauberball Crazy Cotton 2366, modelis – „Alberta Rose„.

1 komentaras apie “Alberta Rose”

  1. Labai gražu, kaip saulėtekis pajūryje išeina, PASKUTINĖ ATOSTOGŲ DIENA:). Ir ornamentai subtiliai susilieja su margumu.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00