Megztinių laikas

Šalti rytai su vakarais primena mums, gaudantiems paskutinius šiltus vasariškos saulės spindulius, kad artėja pats gražiausias mezgantiems žmonėms laikas – megztinių sezonas :).

Žiemą saugos mus nuo negandų rimti paltais su striukėmis, o tokiu pereinamu sezonu pats gražiausias, patogiausias ir komfortabiliausias – megztas paltukas.

Patogus iki kelių ilgis, gobtuvas, jaukios kišenės (akcentuotos kita spalva kaip ir rankovių krašteliai) ir šiltas lengvas siūlas užtikrins pačią gražiausią palydą į sunkiąją žiemos artileriją – pūkus, neperšlampamas medžiagas ir kitus šiltus sluoksnius.

Šiemet atkeliavęs Isager Aran Tweed, panašu, nukonkuruos ir islandišką vilną, kuri iki šiol karaliavo paltukų mezgime dėl savo lengvumo. Naujasis tvidas be panašaus svorio turi daug kozirių – ne tik medžiagos gražumą, bet ir ryškiai švelnesnį pluoštą, ką jautruoliai netruks įvertinti ;).

Tokie modeliai, nešiojami paprastai tuo metu, kai paltai dar ilsisi, neretai daromi be jokio užsegimo, tiesiog užmetami – negresia juk dar joks rimtas šaltis ;). Šis modelis maksimaliai priartėja prie tikro palto stiliaus. Sagos leidžia išsaugoti ir šilumą, ir laisvas rankas, kurioms nereikia laikyti plevėsuojančių skvernų. Parinktos labai subtiliai – lengvas spalvinis perėjimas susišaukia su tvido margumu, bet panaši mėlyna spalva nekonkuruoja su rausvais akcentais.

Paltukas megztas iš Isager Aran Tweed (Blue, Rose); sagos – Union Knopf.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00