Džiaugsmingai

Iš pradžių Joana mane kaltino, kokio plonumo siūlą jai įpiršau – ir tai daro žmogus, kurio mylimiausias virbalų dydis yra 1,5 mm!!! – joks naujas megztukas jai šią vasarą nė nešviečia, megs ji tas musės žarnas visą amžinybę! Aš pati tai puikiai žinojau, ką ir kam įpiršau, žinojau, kokia maloni yra šita medvilnė, kokie įtraukiantys yra spalvų pokyčiai ir kad kuo jau kuo, bet siūlo plonumu tik ne Joaną išgąsdinsiu ;).

Tropinė šių metų vasara, aišku, taip pat stojo į mano pusę – Joana naują megztuką nusimezgė daug anksčiau nei oras atvėso pakankamai jį apsirengti ;).

Mezgant nuo viršaus nugaros bei priekio vienodumu rūpintis nereikėjo, bet spalvoms vadovavo Joana, o ne atvirkščiai. Prie veido – labiausiai tinkančios, tamsi pabaiga susiliejimui su apatine rūbų dalimi. Patogios trijų ketvirčių rankovės, atvirkščiai, apsiėjo be juodo rėmelio, o lengva spalvinė asimetrija suteikė šiaip jau labai tvarkingam rūbui žaismingo valiūkiškumo.

Tikras pokytis – taip vadinasi šis spalvynas ir sutikite, net trumpai pro šalį praeidami ilgesniam ar trumpesniam laikui visi pasigausime tą skambų ir spinduliuojantį geros energijos virusą, o bendrame gana pilkame kontekste jis švies ypatingai ryškiai. Tiesa yra ta, kad tamsios ir prislopintos spalvos, taip populiarios mūsuose, užtikrina tą saugumo ir neišsiskyrimo iš minios pojūtį, o ryškios dovanoja džiaugsmą, ir kuo grynesnė bei skaistesnė spalva, tuo džiaugsmingumo pojūtis didesnis – tą patvirtina įvairiapusiški atlikti tyrimai. Žinoma, jei gerai jaučiatės tik su juodu ar pilku rūbu, toks džiaugsmas per prievartą greičiausiai sukels susierzinimą nei pakilimą, bet žmogui, kuriam ryškios spalvos tinka ir patinka, tai yra pats teisingiausias (= gražiausias ir džiaugsmingiausias) pasirinkimas.

Joanos Bartkevičienės megztas megztukas iš Schoppel-wolle Zauberball Cotton 2338 (Tikras pokytis).

2 komentarai apie “Džiaugsmingai”

  1. Jau kelis kartus pažiūrėjau, p. Joana su šituo megztiniu saulėta kaip pati vasara, labai gera net vien žiūrėt, o kaip smagu turėtų būti nešiot!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00