Kaimo megztinis II

Iš antrų atostogų kaime grįžtu ne tik su stiklainėliais aviečių uogienės, bet ir su antru kaimui skirtu megztiniu. Tai yra, grįžtu be megztinio, jis jau įsitaisė savo naujuose namuose – kaimo spintoje, bet nuotraukos leidžia suskaičiuoti visus atostoginius viščiukus ;).

Šis megztukas – mano pastarojo laiko atradimas, tuoj papasakosiu, dėl ko, nes iš nuotraukų niekaip nenuspėsi: reglanus vulgarus be jokių įmantrybių ir tiek.

Jei pagalvotumėte (tie, kas pažįstami su MZ asortimentu) apie Drops Karisma siūlus lentynose, tai daugeliui greičiausiai jie asocijuotųsi su tokiu baziniu paprastu siūlu. Gryna vilna, skalbiama mašinoje, vidutinio storio, lygiai (dauguma spalvų) dažyta, nekandi, bet ir ne pati švelniausia, turi lengvą vilnonį debesėlį aplink, bet jokių charakteringų pūkų. Toks truputį joks, be kažkokių išskirtinių bruožų bazinis siūlas. Patraukia jis savo nedidele kaina ir didele spalvine palete, dėl ko jis yra labai mėgstamas pirmiems vaikų darbams bei rizikingiems eksperimentams. Greitai mes tokius siūlus apeiname bandydami labiau charakteringus, raiškesnius, subtilesnius ar tiesiog įdomesnius. Aš nesu jokia išimtis tame kelyje, bet kasdien matydama prieš save visus parduotuvės siūlus, vis ieškodavau galvoje (o dar dažniau interneto platybėse) modelio, kuriame šis siūlas atsiskleistų, kuriame visos jo kitais atvejais neišraiškingos pusės būtų pačios svarbiausios ir reikalingiausios, kad jis būtų ne pigesnis (ir dažnai prastesnis, nes kiti tikslai) pakaitalas, o pagrindinis ir tiksliausias pasirinkimas.

Radau čia, įraše apie krepšelį, bet aš pamačiau modelio megztinį, kurio grafiškas tekstūrinis sprendimas prašyte prašėsi būtent tokio siūlo – visiškai lygaus, apvalaus, jokio maskuojančio pūko, o svarbiausia, man jam reikėjo būtent tokios aiškios, lygios, kitais atvejais plokščios spalvos, bet tas spalvos lygumas, aiškumas ir paprastumas čia tarnavo pagrindiniam sumanymui.

Amerikos nebeišradinėjau, pasirinkau tik spalvą. Iš gausios bendrai, bet labai siauros man tinkančių spalvų. Prie pirmo niuansuoto ir melanžinto prisijungė ryškus žydras debesėlis – tikrai ne medaus ištroškęs meškiukas! 😉

Pasilikau ilgą kaklą (šaltu oru be jo niekaip!) ir tiksliai sekiau originalo nuotrauka. Ten siūlas gal storesnis (aš mezgiau 3,5 mm virbalais), bet labai jau man Karisma tiko visais kitais parametrais. Gal tik kiek pailginau ir rankovėmis pasirūpinau ne per plačiomis ir vėjo į vidų nekviečiančiomis.

Pozuojančią Kristę jis nuteikė išdykėliškai, besikeisdama rūbus ji net nepastebėjo, kuria puse rengiasi. Nepastebėjau fotografuodama ir aš, tik tvarkydama nuotraukas atradau, kad nuotraukose prie pianino dingo gerų akių reglano takeliai. Geras atradimas, praktiškas.

Megztukas megztas iš Drops Karisma 65, modelis rastas čia.

1 komentaras apie “Kaimo megztinis II”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00