4 poros pėdučių viename nuostabiame projekte

Šiandien vėl bežodis penktadienis. Truputį kitoks – ir aš negaliu susilaikyti nuo džiaugsmo šūkių, ir Eglė papasakos šitų pėdučių atsiradimo istoriją, bet įtariu, kad žodžių šį kartą trumpam pritrūks skaitytojai, išvydę, kokius stebuklingus žiedus subrandino šis karantinas. Na, jei visai tiksliai, tai žmonės, bet karantinas tapo tiesiog puikiu katalizatoriumi ir iškalbinga scenografija.

„Turiu stebuklingą projektą. Draugė, auginanti keturias mergaites, paprašė pamokinti jos dukrytes megzti kojines. Mergaitės visgi panoro megzti pėdutes. (Kojinės lyg ir numatytos kaip antras projektas, jei pirštinės šio noro nepersvers:)). Taigi, didžiosios mergaitės – vienuolikos ir devynerių – mezga pačios. Mergaičių mama mezga penkiametei, o aš “pavėžinu” septynmetę, kuri lygią dalį ratu mezga pati, o man atiteko garbė megzti kulniuką.
Mergaičių mama irgi nusimezgė sau pėdutes, tik nesudalyvavo fotosesijoje.

Kitas projektas – ne kojinės ir ne pirštinės, o paprastos lygios riešinės. Mergaitės sakė norinčios lengvo ir greito mezginio, poilsiui po sudėtingo (jų patirčiai) pėdučių mezgimo.”

Nuo savęs pridursiu, kad mama numezgė pėdutes ne tik sau, bet ir vyrui, kad riešinės, kaip supratau, jau eina į pabaigą, nes mergaitės su mama jau apsilankė išsirinkti siūlų kojinėms (tokia entiuziastingai nusiteikusių jaunų mezgėjų kompanija parduotuvėje yra reporterių verta šventė akims!). Kojines visos nusiteikusios megzti ir tradiciniu prancūzišku pasagos formos kulnu, ir dar visokiais kitais – tai labai labai laukiu naujo „užėjimo” derliaus :).

Eglės Lašinskienės organizuotas projektas, nuotraukos ir pasakojimas. Siūlai – Regia Pairfect Kids Color 2985, 2986, 2988, 2990, modelis – „Pėdutės„.

2 komentarai apie “4 poros pėdučių viename nuostabiame projekte”

  1. Na,čia superinė MZ kompanija…Žavesio tiek,kad nors vežimu vežk!!!
    Užsispyrimo ir kantrybės,o vėliau eis kaip iš pypkės…Tikros Šaunuolės!!!

    Atsakyti
  2. Manau, kad galim skelbti 2021 metų mezgimo projektu!
    Tiesiog širdis sąla nuo tokių vaizdų:)))

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00