Rudeniniai obuoliai

Megztukas, megztas pavasarį, yra vienas pirmųjų naujųjų estiškų pereinamų spalvų melanžų įsikūnijimų, bet tokių gražių rudeniškų spalvų, kad tyčia nuo manęs pasislėpė kompiuteryje tarp visų nuotraukų ir pamojavo ranka tik dabar, vasarai pasibaigus 😉 . Be melanžo šis spalvynas yra gryna vaivorykštė, o tik imi maišyti spalvas ir jau iš dangaus leidiesi ant žemės su visais turtingais lapų, šakų, pro jas spindinčio dangaus, šalnos pakąstų uogų atspalviais. O tos sagos obuoliukai, nors im ir raškyk! (Kam neužteks, dar ausyse po puselę 😉 .)

Visi melanžai labai draugauja su smulkiais tekstūriniais raštais, nes šie dar labiau spalvas supina, tad Vilmos pasirinktas dvigubas perliukas – į dešimtuką! Susegamas reglanas – vienas universaliausių modelių. Vilma dailiai pritaikė proporcijas prie šiandienos mados – nesiauros rankovės, tiesus ir neilgas siluetas.

Ruduo gamtoje kartais peršoka tą puošniąją spalvingą fazę, akivaizdu, kad tais metais jis atostogauja kaip kieno spintose 😉 . Bet mes patys  visada galime nusispalvoti bet kokį sezoną sau gražiausiomis varsomis. O plati šypsena nušvies darganas ryškiau už saulę 🙂 .

Vilmos Balčiūnienės megztas megztukas iš Aade Long 8/2 artistic siūlų, sagos – Union Knopf.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00