Robinia Tee

Suprantu puikiai, kaip besišypsanti, lengvu megztuku trumpomis rankovėmis apsirengusi Dovilė iškrenta iš snieguoto, speiguoto ir labai šalto šių dienų žieminio konteksto, bet kada, jei ne dabar, pradėti galvoti apie mezginius šiltajam sezonui, jei jam atėjus jau norėsime jais rengtis?

Dovilė pasirinko savo megztukui labai universalų nestorą vilnos ir medvilnės derinį. Į žygius Šiaurės ašigalio link ar slidžių žygiui miške jis gal ir netiks, bet visais kitais atvejais, greičiausiai, taip. Šiltose patalpose šaltuoju metų laiku, pereinamais sezonais, vėsią vasaros dieną ar vakarą. Švelnus ir plonas, šis siūlas šildys, bet ne per daug, dailiai kris (bendroje sąjungoje vilnos elastingumas padarys teigiamą įtaką medvilnei) ir visada puoš. Išsirinkusi sau labai tinkamas spalvas, Dovilė lyg “užkonservavo” patį gražiausią alyvų žydėjimo laiką.

Ir taip, plonas siūlas neduos gatavo rezultato per vieną-du vakarus, bet užtai nešioti tokį bus nuolatinė šventė, o jei pradėsime dabar, tikrai spėsime su alyvomis 🙂 .

Dovilės Jakutytės megzta palaidinė ir nuotraukos. Siūlai – Rosarios 4 Jardim 1 ir 57; modelis – “Robinia Tee“.

1 komentaras apie “Robinia Tee”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00