Vidutinio storio melanžai

Jei reikėtų trumpai apibūdinti Schoppel-wolle siūlus, tai kad ir gamina jie daug ir įvairių, greičiausiai turbūt ateitų į galvą kojininiai pereinamų spalvų Zauberball kamuoliukai ir labai jiems būdingi spalvas keičiantys melanžai. Pastarieji plačiausiai turbūt pažįstami taip pat kojininiu Zauberball Crazy pavidalu, nors yra ir medvilninių, ir grynos vilnos įvairiausių storių pavidalais.

Vienu jų – Zauberwolle (100% merino vilna, 100 g ~ 250 m) – šiandien pildom aptuštėjusias lentynas. Vidutinio storio švelni vilna turi pakankamai ilgus spalvinius perėjimus, kad stipriai ir ryškiai nesudryžuotų net ir daug akių turinčio mezginio. Iš tiesų, perėjimai yra tokie ilgi, kad išsidėto net per keturis kamuoliukus, todėl vienu numeriu pažymėti jie gali būti pakankamai skirtingi, priklausomai, kokia viena keturgijo siūlo spalva šiuo metu susitiko su kitomis trimis. Siūlai susukti į patogius keksiukus, kuriuose matosi visi spalviniai perėjimai, todėl norint galima laisvai juos pagal save pasireguliuoti. Arba atvirkščiai – pažaisti ryškiais siūlo pasikeitimais, nutraukiančiais įprastą perėjimą. Ar paraštuoti, padryžuoti kartu su priderintu ar kontrastingu vienspalviu siūlu – tokio storumo (DK) lentynose yra dauguma 🙂 .

Spalvų šis siūlas turi tikrai didelį pasirinkimą, o dar turint galvoje kamuoliukų skirtumus vieno spalvyno rėmuose, medžiagos kūrybai Zauberwolle lentynose rasite tikrai pakankamai 🙂 .

Šiandieninis papildymas – Rožiniai reikalai, Šunvyšnė, Šešėlis, Rudens vėjas ir Dramblių ralis.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00