Vienspalvis Palet

Šiuo metu siuntos iš Isager keliauja dažniau už kitas kryptis ir laikas pristatyti visas atvykusias naujienas, o jų daug, nors šis gamintojas tikrai nėra linkęs keisti savo kolekcijų kas sezoną. Atvirkščiai, naujovės ar pakeitimas yra reti tam, kad mezgėjai turėtų laiko susipažinti ir su siūlais, ir su megztais gaminiais ir lengvai galėtų įgyvendinti projektus iš seniau išleistų knygų, o kai kolekcijos išsamios, tai visai nesunku iš gausos išsirinkti ir kiekvieno sezono madingas tendencijas, ir patenkinti savo asmeninius spalvinius norus. Bet jokie gyvi procesai nevyksta be pasikeitimų ir šis sezonas jų tikrai gausus 🙂 .

Pirmiausia, nuostabi itališka juostelės pavidalo medvilnė Palet (100% medvilnė, 50 g ~ 150 m), iki šiol buvusi penkių smulkiai margintų spalvynų pavidalu, keičia savo rūbą ir nuo šiol bus vienspalvė. Tuos, kurie norėjo margąjį siūlą išbandyti ir laukė progos, tai paskutinis skambutis 😉 – dar turime tris atspalvius.

Naująją vienspalvę kolekciją sudaro 14 atspalvių ir nesunku pastebėti, kad spalvos suderintos su Trio1 ir Trio2 koloritais (ir kartu lengvai derinami, jei reikia 🙂 ).

Tokios geros ir gražios žinios vasaros pradžiai, kitą savaitę pratęsim naujienas, o nekantriausi jas gali pabandyti patys susekti gyvoje ir elektroninėje MZ parduotuvėse 😉 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00