Nėrimui

Nėrimas pastaruoju metu tampa vis populiaresnis ir nors žiemą vąšeliai tikrai nesiilsi, vasaromis jie ima taikytis nukonkuruoti virbalus 😉 .

Nėrimui iš tiesų jokių specialių siūlų nėra, iš visų galima daryti viską, priklauso nuo norimo rezultato, bet jei ant siūlo bus užrašas, susijęs su nėrimu, kaip ant mūsų juodai balto papildymo kamuoliukų iš Rosarios4 (Crochet 100 g arba Crochet 50 g ), greičiausiai tai bus merserizuota medvilnė, iš kurios tradiciškai neriamos staltiesėlės ar kiti namų dekoro daiktai. Niekas, aišku, iš jo neuždraus nusinerti (ar nusimegzti) ir rūbą, jei jūsų sumanymui tiks siūlo kritimas, blizgumas ar standumas.

Balti tokio tipo siūlai pakuojami į didesnius kamuoliukus, suplanuotus rimtesniems darbams ;), ir jų atkeliavo patys poliariausi numeriai: 12 (100 g ~ 340 m) ir 6 (100 g ~ 680 m).

Spalvota medvilnė nėrimui pakuojama mažesniais kiekiais, po 50 g – tokie 12 numerio (50 g ~ 340 m) juodi kamuoliukai papildė spalvotą lentyną ir jų labai laukė viena puiki nėrėja, nerianti iš jo nuostabaus grožio pirštinaites 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00