Naujas šešiagijis siūlas – Torbole

Didesnę dalį siuntos iš Grundl šį kartą sudarė ne tradiciniai plonieji 4 gijų kojininiai siūlai, o storesni šešiagijai, kurių poreikį vis bandom užpildyti naujais atspalviais ir dažymo variantais 🙂 . Į ploną batą gal su tokiomis kojinėmis ir neįlįsite, bet apsiavę į storesnius guminius ar žygio batus, neatsidžiaugsite šiluma ir ilgaamžiškumu. Taip pat iš jų gimsta pačios nuostabiausios naminės kojinės – ir gimsta neįtikėtinu greičiu. Rodos, 4 gijas nuo šešių skiria tik du ploni siūliukai, bet kaip jie keičia reikalus!

Pirmoji kolekcija – Torbole 6-ply (75% vilna, 25% poliamidas, 150 g ~ 375 m) – su tuo pačiu kokybės ženklu „Made in Italy”. Kaip matote iš aprašo, storesnis kojininis siūlas pakuojamas į didesnius 150 g kamuoliukus, kad vieno tikrai užtektų kojinių porai.

Kolekciją sudaro 8 švelnūs ir delikatūs atspalviai, sudaryti iš dryžiukų pakaitomis su žakardus imituojančiais intarpais. Žemiau esančiose gamintojo nuotraukose galite pamatyti, kaip raštai atrodo mezginyje ir kokias kojines iš kiekvieno jų nusimegsite. Ir nuolat primenu, kad nusimegsite ne tik kojines – šis siūlas yra absoliučiai universalus, šiltas, ilgaamžis, jį galima skalbti mašina ir gaminamas jis pačių įvairiausių spalvų bei marginimų.

Aš pradėjau megzti porą pavyzdėliui į MZ, ten jis lauks norinčių spalvų išsidėstymą mezginyje savomis akimis pažiūrėti ir mezginio storumą bei mielumą savo rankomis pačiupinėti 😉 .

Malonus didelio 150 g kamuolio bonusas – mezgant nelabai ilgą aulą ir vidutinio dydžio (39-40) pėdą, lieka visai nemenkas „likutis” (menkas likutis šalia atsirado iš noro abi kojines numegzti simetriškas). Mažoms pėdutėms, vaikiškoms kojinytėms ar pažaidimams spalvomis naujoje poroje 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00