Naujos spalvos

Grundl Hot Socks Madena (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 420 m) kolekcijoje pirmiausia pasibaigė gaivūs žalsvai gelsvi dryžiukai (antra nuotrauka) – gali būti, pavasario ilgesys savo ranką pridėjo 😉 . O su nauja siunta atvykę pavasariškai gaivūs kamuoliukai kartu atsivežė ir du naujus atspalvius, kurių mums trūko pilnai kolekcijai.

Gamintojo nuotraukose galite pamatyti, į kokį mezginį susidėlios šie spalvoti kamuoliukai, ir nuspėti, kad šis padžiūvusias žoles primenantis spalvynas bus mylimas, nereikia būti jokiu pranašu 😉 .

Kita naujiena, gaivi ir ryški, parodyta ir lygiame mezgime, ir tekstūrinėse kojinėse, puikiai demonstruojančiose, kaip tinkamai parinktas raštas efektingai pabrėžia siūlo dažymą.

Kokį efektą galima išgauti tekstūriniame rašte derinant šios serijos dryžiukus su vienspalve vilnele, galite pamatyti šios dienos dienoraščio įraše, o jau anksčiau matytas MZ pirmos žalumos spalvų kamuoliukas rodo dar vieną dryžiukų panaudojimo būdą – kiauraraštis tokiame dažyme bus matomas ir nekonkuruos su spalvotomis juostelėmis, o tik jautriai jas pavirpins.

Tas pats kamuoliukas nukeltų akių karalienės Gražvydės rankose parinkus kontrastingą tamsiai žalią foną virto tokiu akį džiuginančių gamtos prabudimo paveikslu – ypač efektingu, kai pritaikai šakeles ir gėlytes primenantį raštą 🙂 .

Kojinės megztos ir fotografuotos Gražvydės Norkienės, siūlai – Grundl Hot Socks Madena 02 kartu su Opal uni 9933.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00