Jolantos mėtinis

Tai, kad Jolanta mezga jau trečią megztinį iš šio siūlo (antrą po violetinio sau, vienas buvo skirtas vyrui), reiškia, kad siūlas savo gerą reputaciją patvirtino 🙂 . Kad yra ilgai grojantis, parodys tik laikas, bet kad negraužia, tai galima pasakyti jau dabar – Jolanta yra jautri ir renkasi tik švelnius siūlus 🙂 .

Antras megztukas, taip pat kaip ir pirmasis, yra susagstomas – tokius labai patogu sluoksniuoti ir jie tarnauja praktiškai visus metus. Kalbant apie tą patį – pasižiūrėkite, kaip susimirksėjo danguje Union Knopf sagų kūrėjai su daniškos vilnos dizaineriais, vienas kitam tinka kaip specialiai sukurti.

Naujam mezginiui Jolanta naudoja savo pamėgtą schemą – lygus mezgimas su viena kita įdomia detale ir subtilūs apdailos niuansai. Violetinį megztuką puošė kiauraraščio juostos šonuose ir priekyje, naujo mėtinio pagrindinis akcentas – įmantri pynės, einančios per abi rankoves.

Konstrukcijos Jolantos garderobe dominuoja klasikinės – šį kartą tai patogus reglanas, kurį pabrėžia vertikalios persuktų akių juostos, susieinančios šonuose ir įsiliejančios į pabaigos stulpelį.

Pažastis paprastai lieka paslėpta zona, bet tai nereiškia, kad ką nors galima daryti bet kaip. Ten įlįsti gali tik kolegos, kad išsiaiškintų visus konstrukcinius niuansus – jie ir atrastų dailų ripso trikampėlį pažasties praplatinimui. Ir siūlę rankovėje – Jolantai taip megzti yra patogiau, o kad taip patogiau megzti pynes, tai bet kas patvirtins 😉 .

Megztuką po persuktų akių stulpelių kraštelio dar pabaigia formą laikanti I-cord juostelė. O komplektą – priderinta skarelė. Jolanta skundėsi, kad nieko tinkamo namie nerado, tik šitą seną, hmm, kiekvienam linkiu tokio „vargo” savo spintoje ;)).

Jolantos Žilinskienės megztas megztukas iš Jensen Yarn 83, pynė iš modelio – ,sagos – Union Knopf.

1 komentaras apie “Jolantos mėtinis”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00