Hundertwasser IV

Labai gražios ir pavasariškai spalvingos naujienos ką tik pasiekė MZ iš Opal. Visų mylima firminė Opal Hundertwasser (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 425 m) kolekcija, sukurta pagal austrų menininko paveikslus pasipildė nauja, ketvirta serija.

Naują kolekciją (kaip ir prieš tai sukurtas tris) sudaro aštuoni nauji spalvynai ir ne, kojinių aš nenumezgiau per sekundę – gamintojas atsiuntė pavyzdėlį 🙂 . Šita pora megzta tradiciniu būdu, bet atkreipkite dėmesį ir į trečią nuotrauką prie kiekvieno spalvyno (žemiau), kur kojinės megztos sutrumpintomis eilėmis – kaip efektingai tokiame būde atsiskleidžia raštuotas dažymas! Pabandžiau paieškoti daugiau apie šį metodą, tai Ravelry radau grupę, sukurtą šios technikos autorės, manau, susidomėję ras ir daugiau informacijos. Ir, svarbiausia, dar kartą įsitikinsite, kad kojininiai siūlai toli gražu neapsiriboja kojinėmis, iš jų išeina patys įvairiausi daiktai ir ši trumpų eilių technika taip pat efektingai su jais atrodys ir skaroje, ir megztuke, ir kepurėje, ir antklodėje.

Kolekcijoje rasite aštuonis F. Hundertwasser paveikslus, perkeltus į tolimesnei kūrybai pasiruošusius kamuoliukus. „Mėlyni bliuzai”,

„Akiniai mažame veide”,

„Žalias miestas”,

„Bangos ilgis”,

„Viso geriausio iš Afrikos”,

„Kas suvalgė visus mano langus”,

„Lietus lyja toli nuo mūsų lyja lietus”,

„Lietaus medis”:

Įkvėpimo!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00