Su meile

Jei statistika liūdnai skelbia apie pasaulio senėjimą, mezgimo pasaulyje stebimos visai kitokios tendencijos – jis jaunėja akyse 🙂 . Jauni žmonės gali stokoti patirties (tam jie ir jauni!), bet dabartiniame pasaulyje su visomis techninėmis galimybėmis, jie visas žinias susirenka greitai ir visų prieinamų šaltinių, o į seną amatą įneša labai daug gaivaus vėjo ir naujų idėjų. Jie myli spalvas, yra be galo kūrybiški, drąsūs ir išradingi. Jie mezga ne todėl, kad turėtų kuo apsirengti, o kad turėtų kuo apsirengti originaliai, išskirtinai ir visiškai savo stiliumi, kartu pasidžiaugdami tiek rankų darbo procesu, tiek rezultatu.

Šiandieninio įrašo herojė tobulai atstovauja pačias gražiausias vis populiarėjančio jaunimo tarpe mezgimo tendencijas. Ji myli spalvas (įrašas apie gobtuvą, bet pažiūrėkite ir kokios gražios ir ryškios jos bepirštės pirštinaitės!) ir naudoja jas pagal nuotaiką, sezoną ir širdies balsą. Akį patraukusį margą melanžinį kamuoliuką, poetišku Rudens vėjo pavadinimu ji drąsiai sudėjo kartu su jį išryškinančiu juodu savos konstrukcijos gobtuvui su šaliku – toks ir šildys, ir efektingai demonstruos nešiotojos stilių bei skonį.

Pirmas variantas buvo sau ir juodas siūlas derinyje buvo gana storas, o antrajam prie to paties margo kamuoliuko pridėjo taip pat juodą siūlą, bet plonos ir švelnios merino vilnos.

Jis skirtas dovanai ir iškeliavo su labai daug meilės, ne tik etiketėje – kiekvienoje akytėje. Spalvai, individualumui, stiliui, kūrybai.

Anos Lizos Petrovos megztas gobtuvas su šaliku iš Zauberball Crazy 1507 (Rudens vėjas) kartu su Rosarios4 Merino Land 17.

1 komentaras apie “Su meile”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00