Šventės aidai

Kažkuri iš sausio dienų laikoma liūdniausia metuose – žiemos šventės praeityje, daug tamsių šaltų dienų prieky, pavasario saulė ir žaluma dar už gerų ilgų kelių mėnesių. Viskas būtų gal ir taip, jei mes taip visai priklausytume nuo kalendoriaus, bet žmogus yra labai kūrybinga būtybė ir prasitęsti ar susikurti šventę bei magišką jos nuotaiką yra visai mūsų valioje 😉 . Aplinkos detalėmis ar išskirtinai dailiais drabužiais.

Prie nuostabių Loretos nuotraukų ir žavingos jos vintažinių megztukų kolekcijos anūkei nelabai trūksta kokių žodžių – vaizdai už juos šimtą kartų iškalbingesni 🙂 . Bet negaliu susilaikyti eilinį kartą nepasižavėjus, kaip ji, įvaldžiusi bazinius formos konstravimo būdus, juos pritaiko savo idėjoms, kur kiekviena detalė yra svarbi ir kruopščiai apgalvota – priderinti kitos spalvos krašteliai, kiekvienam megztukui parinkti skirtingi reglano takeliai…

Šios kolekcijos megztukų pagrindinis akcentas – subtilus siuvinėjimas. Ir visi jie susegami – nuostabiomis sagutėmis lyg iš močiutės balių laikų lobių skrynelės 🙂 .

Prie dviejų siuvinėjimais puoštų reglaninių megztukų iš tvido į kompaniją prisiderino ir apvalia kokete raštais puoštas iš dvigubo Spinni siūlo. Taip pat dailiai sagutėmis kaip uogelėmis susagstytas. Šventei, kuri visada su tavimi.

Loretos Jasiukėnienės megzti megztukai ir nuotraukos. Pirmasis, žalias, megztas iš Isager Tweed (Moss), antrasis – iš Isager Tweed (Topaz, Sand). Raštuotas megztukas megztas iš Isager Spinni 6s, 32s, 55, 23s,46.

2 komentarai apie “Šventės aidai”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00