Šilti sluoksniai

Man labai gražu megzti sluoksniai – derinti skirtingus mezginius reikia išmonės ir stiliaus pojūčio, o tai visuomet traukia akį. Pastaruoju metu, klimatui išdarinėjant kūliaversčius, tai ir labai praktiškas būdas visada komfortabiliai jaustis. Po apačia – plonas margas megztukas, o

ant viršaus – megztas paltas 🙂 . Pastarasis yra ir šiltas, ir lengvas, ir pakankamai elastingas, kad po juo ramiai tilptų net pakankamai pūstos apatinio sluoksnio rankovės.

Apatinis labai įspūdingai margintas megztukas yra puiki proga pamatyti dar vieną unikalią Wunderklecks Žydinčią vyšnią, šį kartą prasiskleidusią ne kojinėse, o gerokai didesniu mastu 🙂 .

O jei geltonas paltukas pasirodys jums jau kažkur matytas, tai ne, jums nesivaidena, jis yra mėlynojo pirmtako, padovanoto sesei, replika. Naujasis apsiribojo viena spalva, palikęs margas kišenes ir rankogalius mėlynojoje versijoje, išbarstė sagas, užtat šviečia kartu su krintančiais lapais tokiu gražiu ir subtiliu geltoniu, kad ir niūrią dieną aplinkui šviesu.

Plonasis megztukas megztas iš Wunderklecks 2412 (Vyšnių žydėjimas), paltukas – iš Isager Aran Tweed Yellow.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00