Paslaptingi kamuoliukai

Schoppel-wolle Wunderklecks (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) yra patys paslaptingiausi kojininiai siūlai – kaip rankomis nudažyta numegzta medžiaga, kuri yra atgal išardyta į siūlą, susidėlios naujame mezginyje yra absoliučiai nenuspėjamas dalykas. Mezgimo tamprumas, akių skaičius, viskas lemia, kad net ir iš to paties kamuoliuko megzti du daiktai bus visai kitaip nuspalvoti. Jau nekalbant apie tai, kad ir tos pačios dažymo partijos kamuoliukai skiriasi vienas nuo kito kaip originalūs paveikslai. Ir tai, ką matote pačiame viršuje, gali slėpti visai kitokių spalvų viduriuką 😉 .

Atkeliavo du pasibaigę spalvynai – gražioji Žolynų ragana ir populiarusis Shin Kyo tiltas, kuris šį kartą labiau raudonas nei žalias, labiau susifokusavęs į raudono lako tiltą nei į gamtą aplink, nors…

ką žinai, ar ne iš tokio panašaus kamuoliuko Tatjana numezgė savo kojines? 😉

Simetrijos mylėtojams tokie siūlai reikštų kamuolį grynų nervų ir nusivylimo, bet tikrai pradžiugins gamtiškos laisvės ir tapybiškų efektų šalininkus, todėl man jie yra ne tik begalinio grožio bei džiuginančių siurprizų, bet ir gyvenimo išminties šaltinis – kas vienam yra minusas, kitam – išsvajotas riebus pliusas.

Dalios nauja pora tiesiogiai su naujienomis nesusijusi (bet lentynose turime ir tokią spalvą), užtai yra puikus pavyzdys, kokie nenuspėjami ir gražūs ir šitie kamuoliukai 🙂 .

Pirma pora megzta ir fotografuota Tatjanos Liadnik, siūlai – Schoppel-wolle Wunderklecks 2433 (Shinkyo tiltas). Antra pora megzta ir fotografuota Dalios Liepuonienės Schoppel-wolle Wunderklecks 2431 (Fuji šviesos).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00