Trio 2

Daniškas naujienas iš Isager pradedam kraustyti ta pačia vasarine gaida, kuria baigėm Rosarios4 pasirodymą, bet smalsiausius kviečiam apsilankyti MZ, nes naujienų yra daug ir visokių 🙂 .

Pati pačiausia vasarinė naujiena yra visai naujas siūlas Trio 2 (50% linas, 30% medvilnė, 20% liocelis; 50 g ~ 175 m). Jei jis pasirodys jums ne visi naujas, tai kažkuria prasme, neklystat – Trio 2 pakeitė plonesnį Trio 1, kurį virbalais mezgant teko dvigubinti arba kombinuoti su kitu siūlu, naujasis siūlas puikiai megsis ir vienas ir derės su kitais panašaus storio Isager (ir ne tik – pagalvokite apie gražiąją plonąją Schoppel-wolle medvilnę) vasariniais siūlais (Bomulin, Hor Organic) pačioms netikėčiausioms idėjoms 🙂 .

Dar vienas skirtumas – ne visai aiškios kilmės bambuką iš Kinijos naujame siūle pakeitė ekologiškas iš eukalipto medienos gaunamas liocelio pluoštas.

Turbūt atpažįstate ir spalvinę gamą – ji truputį susiaurėjo palyginus su plonesniu siūlu, bet manau, kiekvienas ras sau širdžiai mielą atspalvį 🙂 .

Beje, Trio 1, kad ir nebegaminamo, kai kurių spalvų dar galite rasti MZ lentynose, todėl svajoję ką delikataus nusinerti ar ieškoję dailaus siūlo kitam į kompaniją, nemiegokit 🙂 .

Isager kompanija (Helgos Isager asmenyje) subūrė 8 talentingiausius danų dizainerius, kurie kiekvienas sukūrė savą modelį iš šio siūlo naujai BREEZE kolekcijai. Kolekcijos vardas atspindi tiek pačią modelių nuotaiką, tiek šio siūlo pojūtį, kuris lyg gaivus vėjas įkaitusiai odai.

Pirmasis modelis pasirodė vakar – Levitate Wrap (naujasis užmestukas numegztas dar iš plonosios Trio versijos kartu su minkšutėliu Eco Soft siūlu.) , o iki balandžio 14 dienos kas antrą dieną bus publikuojami vis kiti. Kolekcijos įkvėpimo šaltinis – praeito šimtmečio vintažinė 30-40 metų paplūdimio mada ir vėjo smėlyje kuriamos tekstūros bei ornamentai. Sutikite, skamba labai viliojančiai 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00