Šilti pirštai

Su pirštuotom pirštinėm iš šiltutės islandiškos vilnos G. šį pavasarį pataiko į patį dešimtuką – oras dar žiemiškai atšiaurus, o jau taip norisi lengvesnių aksesuarų…

„Siūlai namie gražiai sutvarkyti, o likučiai sumezgami į naudingus aksesuarus. Eksperimentas su mano mylimu Plotulopi pirštuotom pirštinėm pasiteisino su kaupu. Jos specialiai megztos didelės, kad savo funkciją atliktų, o ne elegancijai demonstruoti. Ir be to nešiojant visos pirštinės linkusios pamažėti, tai norėjosi, kad liktų laisvos ir ilgos. Iš esmės – ir moteriškai, ir vyriškai rankai. Tam kas į Užgavėnes eis arba bilietą į Islandiją nusipirks, tas galės ir “puoštis”. 

Su Plotulopi visada įvyksta mezgimo terapija, nesinori sustot, tad pasvėriau dar trijų spalvų likučius (raudoną, mėlyną, žalsvą), visų yra po 50 g ir jau mezgu kitas.”

Po kiek laiko ateina kitas laiškas apie įvairius mezgimo planus su pirštinių nuotraukom (pamenate, po pirmos poros liko siūlų dar trims):

Atvyksiu „pasveikusi” nuo vąšelinio viruso, kuris buvo toks stiprus, kad „pasigavusi” iš MZ įrašo ryte, tą dieną vakare turėjau imti ir sudaryti “gydymosi” planą – surinkau visus tvidus, pažiūrėjau, kad pilna spalvų po kamuoliuką Rowan, Isager tweed nauja sruoga, melsvas Plotulopi likutis (pirštinės dar buvo nepradėtos, tai jau melsvos ir neįvyks, o žalsvų įmetu foto, labai geros, bet nefotogeniškos – kaip riebi manekenė 🙂 . „Fotosesija” Islandijoje planuose, bet su miglota data, gal jau ir pirštinių ten nebereikės 🙂 .

Labai tikiuosi, kad su permainingu Islandijos klimatu pirštinės ten praverčia bet kada ir sulauksim nuostabių vaizdų (jei ko megzti pirštuotas pirštines dar neįtikino šiandieninės 😉 ). Taip pat labai laukiam ir naujo G nertinio nuotraukų – jis visiems metų laikams draugiškas. Ir visiems siūlų podėliukams taip pat ;)) .”Gavosi labai geras ir iš karto, nes labai įbaugino tekstas apie 3 ardymus, tai susikaupiau, pajungiau matematiką ir gavosi iš karto geras dydis ir rankovės. Žinoma, dar nebaigiau rankovių galiukų, visuma dar prieš akis, bet vaizdas ir jausmas užsidėjus džiugina.

G. megztos pirštuotos pirštinės ir nuotraukos bei tekstai. Siūlai – Plotulopi 1033, 0013.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00