Suneštinis balius

Tęsiam bežodžių penktadienių perkėlimo į pirmadienius tradiciją? 😉

Vėl ne visai be žodžių, bet mano žodynas, pamačius naujus Daivos mezginius kažkaip ėmė ir susitraukė iki Eločkos Liudojedkos minimumo, liko vieni „Och” ir „Ach”!

Daiva, sekusi Jolantos likučių naikinimo odisėją, pasidžiaugė, kad ne jai vienai tokie pat norai kyla. Trys nauji mezginiai, iš kurių dviejuose naujam gyvenimui prikeltas išardytas vienspalvis siūlas, o prie jo priderintos gausios margųjų Schoppel-wolle kamuoliukų (visų rūšių: Crazy Zauberball, Zauberball100, Wunderckleks, Zauberball...) bei Noro atsargos.

Pirmasis ir trečiasis megztukai yra megzti pagal tos pačios dizainerės modelius, panaršykite – ne vienas jų yra tikras klondaikas įdarbinant ir palankiausioje šviesoje išeksponuojant visus gražiausius galiukus.

Pelerin – kito spalvinio virtuozo ir nežabotos vaizduotės kūrėjo – Stephen West – modelio interpretacija. Ardytas siūlas laiko vieną dvispalvio angliško stulpelio pusę, Noro gabalėliai – kitą. Ant marškinėlių, šiltam papildomam sluoksniui ar ant vasarinės suknelės prie… basučių 😉 .

Trečias megztukas atrodo kaip du pirmieji – vienspalvis baltas sudaro foną margiems taškeliams, bet viskas čia yra gerokai sudėtingiau 😉 . Tą patį vienspalvį baltą jungia tik bendra spalva, čia įdarbintos pačios įvairiausios baltų siūlų atsargos, net moheris! O medvilninio Zauberball kamuoliuko rankogaliai puikiai dera į kompaniją su iš esmės vilnoniu daiktu.

Ir dar labai dera naujas šalikėlis 🙂 .

Daivos Janavičienės megztiniai, kuriuose sumegzti visi (?) Noro ir Schoppel-wolle pačių įvairiausių spalvotų kamuoliukų likučiai. Pirmojo megztuko modelis – „Metamorphic„, trečiojo – „Shifty„, antrojo įkvėpimo šaltinis – „Brioncho„.

5 komentarai apie “Suneštinis balius”

  1. Labai gražu, originaliai panaudoti likučiai, gavosi nepaprastai gerai. Ir visi tokie skirtingi. Nuostabu!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00