Laukiam vasaros

Ką tik atkeliavusią didžiulę (turbūt didžiausią 🙂 ) siuntą iš Isager pradedam optimistine gaida – pačiu vasariškiausiu Trio (50 % linas, 30 % medvilnė, 20 % bambukas, 50 g ~ 350m) siūlu. Taip, žiūrėk, akis po akies ir vasarą prisikviesim ;).

Tame akivaizdžiai deklaruojamame Trio vasariškume slypi tam tikras paslėptas antras dugnas. Kadangi siūlas labai plonas (ir dėl to super tinkamas nėrimui vąšeliu), du kartu sudėjus iš jo išeina tikrai labai puošnūs ir dailiai krentantys, vėsūs vasariniai mezginiai. BET! Dėl to savo plonumo šis siūlas yra nuostabus kompanjonas patiems įvairiausiems deriniams, tame tarpe ir su šiltais vilnoniais ir ypač mezgėjų dabartiniu favoritu – moheriu. Tokiu būdu įvyksta mezginio transformacija iš to, ką mes manytume tinkantį šiltai vasaraį į rūbelį Šiaurės Danijos pajūryje tuo pačiu laiku vyraujančiai šiltai žiemai, paprasčiau kalbant, turime visiems sezonams tinkantį drabužį. Puošnų, dailų, gražiai krentantį ir ilgai gyvenantį.

Ne pirmus metus pas mus esantis, Trio kurį laiką buvo gerokai praretėjusia palete – papildymas panaikino visas skyles 🙂 . Subtilios spalvos gražios tiek pačios vienos, tiek puikiai sudera į pačias įvairiausias kompanijas.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00