Prie margučių

Šv. Velykų proga tebūnie kiek į spalvotus margučius panašios naujienos – dailiai palaipsniui spalvas keičianti Zauberwolle (100% merino vilna, 100 g ~ 250 m). Labai patogaus vidutinio storio, ilgais nemechaniškais ir nebanaliais spalviniais perėjimas marginta švelnutė vilna yra puiki megztukams, kepurėms, šalikams, rimtesnėms skaroms ar smagioms liemenėms, o ir visai suknelei, jei pasiryšite :). Ar švelnučiui pledui…

Spalviniai perėjimai yra pakankamai ilgi, pilnai išsidėlioja tik per 4 kamuoliukus, todėl nenustebkite, kad tiek vienoje, tiek kitoje nuotraukoje besantys skirtingi kamuoliukai iš tiesų priklauso vienam tais pačiais numeriais pažymėtam lizdui – Šoninės šviesos kairėje ir Skubos valandos dešinėje. Simetrijos ir tvarkos mylėtojus gali nervinti toks nenuspėjamumas, bet laisvas, spalvas ir netikėtumus mylinčias sielas šie siūlai gali užnešti į dar nematytas įkvėpimo aukštumas :).

Dažytas šis siūlas yra pačiais įvairiausiais atspalviais, naujoje siuntoje atkeliavo skaidrūs ir šviesūs – kaip iš Velykinio atviruko :).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00