Opal Vincent van Gogh

Opal tęsia savo nuostabią tradiciją kurti siūlų serijas žymiausių dailininkų paveikslų spalvomis. Visi žino jų firminius, niekada nepasibaigiančius siūlus pagal vieno iš gamintojų (šiuo metu firmą perėmę iš tėvo valdo du broliai ir sesė) mylimiausio dailininko Hundertwasser paveikslus. Kitos serijos, deja, yra limituotos, ir būtent tos, skirtos dailininkams, išnyksta akimirksniu. Taip atsitiko ir su Vincento van Gogho paveikslams sukurta serija. Baigėsi realybėje, bet nebuvo pamiršta. Ir dabar nutiko ta didelė šventė, kai gamintojai nusprendė seriją pakartoti :).

Laukta dar prieš Kalėdas Opal Vincent van Gogh (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 425 m) ši nuostabi kolekcija pagaliau atkeliavo į MZ :). 8 spalvynai dažyti pagal pačius žymiausius vieno ryškiausių koloristų pasaulinėje dailės istorijoje paveikslus, jie suteiks ir mums galimybę prisiliesti prie šio ypatingo menininko spalvinio jausmo, prisiminti pačius žymiausius jo paveikslus. Ir prisiminti kasdieną, juos nešiojant! Nekalbu jau apie tai, kokia nuostabi dovana jie (ar numegzti daiktai) būtų Van Gogh gerbėjui!

Seriją, kaip minėjau, sudaro aštuoni spalvynai, sukurti pagal žymiausius Van Gogh darbus. Turbūt nerasite žmogaus, nežinančio jo Miegamojo Arlyje, Kavinės terasos naktį (mane taip pakerėjusi, kad net turiu jos kopiją spalvotais pieštukais),

garsiųjų Saulėgrąžų ar Raudonųjų vynuogynų Arlyje.

Šedevrų vilnos pavidalu mini parodoje jūsų lauks Trinquetaille tiltas, Žvaigždėta naktis

Gogeno kėdė ir Sirenų restoranas Anjere.

Pažiūrėti Van Gogh paveikslų originalų į muziejus pačiuose įvairiausiuose žemės kampeliuose nuvykti gali būti pakankamai rimta užduotis – Opal pasirūpino, kad garsusis koloristas netiesioginiu būdu pats aplankytų mūsų visų spintas.

1 komentaras apie “Opal Vincent van Gogh”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00