Crazy Cotton Stärke 4

Tarp visų rūšių, spalvų, tekstūrų ir marginimų vilnos šioje siuntoje iš Schoppel-wolle atkeliavo ir medvilnė ir nei vienas mezgantis žmogus nepasakys, kad per anksti. Po Naujų metų persiverčia ne tik skaičiai kalendoriuose, kažkas pasikeičia ir mezgimo krepšiuose bei mezgančių žmonių galvose. Vilna niekur nedingsta, bet galvoje jau ima dėliotis projektai ateinančiam pavasariui ir vasarai, o mezgimo krepšyje prie šiltutėlių vilnonių kamuoliukų žiū ir įsimaišę medvilnė ar linas.

Praeito pavasario naujiena  Zauberball Cotton Crazy suteikė mezgantiems žmonėms galimybę taip mėgstamus Schoppel-wolle melanžus megzti ne tik vilnonius, bet ir medvilninius. Ir vidutinis siūlo storis – patogus bei labai malonus megzti. Bet mūsų mezgėjai myli ir ploną siūlą, tiek žiemos vilnai, tiek vasariniams mezginiams. Toks rūbas lengvesnis ir nešiotojui, ir – jokia paslaptis – piniginei, nes kuo plonesnė gija, tuo geresnė jos išeiga. Juos ypač turėtų pradžiuginti naujiena, kurioje pavasarį pasirodę melanžai dera su plonu visų pamiltu Zauberball Cotton siūlu – tai Crazy Cotton Stärke 4 (100% graikiška medvilnė, 100g ~ 420m).

Atkeliavo kol kas tik viena spalva – Vasaros pasaka. Ryški, spindinti ir džiuginanti – kaip tik naujam projektui šilumos belaukiant ;).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00