Mano storų kojinių versija

Ilgą laiką giedojusi ditirambus plonoms kojinėms, šiais metai ir aš užsimaniau storesnių – kaip sakė vieno romano herojus, „tik karvė nekeičia savo pažiūrų – jai visuomet svetimi dobilai skaniausi”.

Manau, įtaką mano pažiūroms padarė ir oras – kai lauke į batus vilnonių kojinių jau nebereikėjo, tai namuose vaikščioti ar net ir į lovą įsirangyti reikėjo dar ir kaip. Tokiais atvejais ir lengvas putlumas dar niekam nepakenkė (o nešiojimui, tikiuosi, net metų pridės ;)). Amerikos neatradinėjau, susiradau savo mylimos kojinių dizainerės Rachel Coopey neseniai išleistą modelių būtent iš storesnio siūlo knygą ir – pritaikiau atsidėtą (nes labai gražus) šešiagijį Regia tvidą.

Ši pora visoje modelių kolekcijoje yra vienintelė vienspalvė, visos kitos yra labai gražus ir stilingas atsakymas į klausimą, ką daryti su skirtingais kamuoliukais (kiekviename mezgančio žmogaus podėlyje tokių variantų turbūt pasitaiko, tik prisiminkite vakarykštį įrašą ir jo efektingą antrą porą iš skirtingų spalvų). Tai jos dar manęs laukia…

Bet tai nebuvo pirmoji stora kojinių pora šiemet. Norėjau aš tokių tai senokai, bet norėjau ir norėjau, tiek iš to norėjimo ir šilumos ;), kol eidamos kartą sekmadieninio žygio metu su dukra pamatėme šią skalbinių eilę. Niekada gyvenime nesu fotografavus svetimų skalbinių ir kaip ir derėjo šeimininkų atsiklausti, bet pasimatavau situaciją ant savęs ir nusprendusi, kad nenorėčiau nieko besibeldžiančio į duris su tokiu prašymu, tyliai prislinkau ir nusifotografavau. Nes gyvenime nesu mačiusi tokio gražumo taip lygioje vietoje, netikėtai ir dar tiek daug. Suprantu, kad tie melanžai greičiausiai sumeistrauti iš tikrų likučių, gal net labai stipriai negalvojant, bet mane tas skudurinių kilimėlių stilius visada veikia kaip narkotikai.

Parėjau namo ir tą pačią popietę pasiėmiau tai, kas buvo po ranka – o po ranka pas mane visada yra keturgijai kojininiai siūlai. Susirinkau keisčiausius ir sunkiausiai suderinamus likučius ir sudėjau du margus siūlus kartu. Kaip jau jiems norėjosi, taip jie ir marginosi. Kojinės gavosi dar storesnės (8 gijos summa summarum), gal truputį trenktesnės, bet apsiaunu jas ir įsivaizduoju, kad nusikabinau nuo tos skalbinių virvės…

Pirmoji pora megzta iš Regia 6-ply Tweed 00002, modelis – „Whamm„. Kitos dvi poros megztos iš dviejų kartu sudėtų 4 gijų kojininių siūlų galiukų.

9 komentarai apie “Mano storų kojinių versija”

 1. „…tyliai prislinkau ir nusifotografavau…” pažistamas noras… 😀
  o tos šviesios kojinės…mhmmmm…

  Atsakyti
 2. „…tyliai prislinkau ir nusifotografavau…” pažistamas noras….
  o tos pirmosios šviesios kojinės… mhmmmm…

  Atsakyti
 3. „…tyliai prislinkau ir nusifotografavau…” pažistamas noras….
  o tos pirmosios šviesios kojinės… mhmmmm…

  Atsakyti
 4. …..”tyliai prislinkau”… ir suskaičiavau,kad visos labai skirtingos,matyt nešiojamos
  neieškant poros, o ir skaičius toks neporinis- 11 :):) cha,cha …

  Atsakyti
 5. Žiūrėdama į vakarykščias ir šios dienos kojines su liūdesiu galvoju: kaip gaila, kad man tokių nereikia, nes per šilta kojoms…

  Atsakyti
 6. O aš supratau, kad ko gi taip vargt man (ir mezgimo, ir šalimo namie žiemą prasme) su plonom kojinėm, jeigu tiek daug crazy likučių ir toks nuostabiai spalvingas rezultatas laukia!

  Atsakyti
 7. Užvirino😀ta virvė moteriškių kraują,o ar „kaltininkė”galėtų pasidžiaugti ką pridirbo🤣🤣🤣

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00