Snow Forest

Visų stilingų mezgėjų pamiltas LAINE žurnalas dideliam daugelio liūdesiui nutraukęs savo veiklą, tuo didesniam džiaugsmui ją vėl atnaujino ir šiandieną turi pasirodyti jo dešimtasis numeris, kuriame bus ir japonų dizainerės Midori Hirosi modelis Snowy Forest, mano testuotas pačiame vasaros viduryje.

Pavadinimas ir storas originalo siūlas nulėmė mano pasirinkimą – šerkšno melsvumą bei patį mylimiausią žieminį siūlų derinį: islandiškas Plotulopi (kaip tik naujas melsvas atspalvis pasirodė… 😉 ) su moheriu. Šis siūlų derinys mano yra mylimas visokių raštų ir modelių pavidalu, bet šioms laisvoms ir stambioms pynėms tiko ypač puikiai. Puresniam kritimui pasirinkau ir 5 mm virbalus, nors paprastai šiam deriniui renkuosi 4 – 4,5 mm diapazoną.

Originale dvigubas kaklo stulpelis mano paliktas neužsiūtas, nes jei jau megztukas šiltas, tai jau tos šilumos kuo daugiau visam kūnui tegu tenka ;). Pagrindinis akcentas – stambios išraiškingos pynės, atskirtos mažų varvekliukų juostelėmis – visas kitas siluetas lygus, net rankovės nesiaurinamos palaipsniui, o mezgamos kaip lygus vamzdis, tik suraukiamos rankogalio stulpeliu.

Su nauju megztuku šiandien galėsiu tinkamai atšvęsti dvigubą progą – ir naujo žurnalo numerio išėjimą ir žiemos pradžią ;).

Megztukas megztas iš Plotulopi 2023 kartu su Isager Silk Mohair 41, modelis – „Snowy Forest„.

1 komentaras apie “Snow Forest”

  1. Puiku. Viskas idealiai! Siūlai 100 proc. atitinka megztinio (net megztuku negaliu pavadinti :)) modelį ir ypatingai tinka šeimininkei.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00