Kam šilta?

Kas iš portugališko Jardim siūlo mezgė vasarinius megztukus, o Aušra tai laukė rudens, kad pagaliau nebūtų karšta juos nešioti ;). Dėl siūlo skalsumo megztukai labai lengvi ir visiems karštakraujams tepasitarnauja įkvėpimu. Jei megzti norisi ir nešioti savo mezginius taip pat, o radiatoriai nebendradarbiauja, užmeskite akį į taip vadinamų vėsesnių siūlų lentyną. Jei gryna medvilnė atrodys labai prieš gamtą žiemą, tai jos derinys su vilna – pats tas :).

Vienspalvis megztukas lygiu mezgimu demonstruoja siūlo spalvos gražumą ir pabrėžia siluetą – pagilintą reglano liniją, laivelio formos iškirptę bei apyrankės ilgio rankoves.

Raudonas megztukas turi apačioje ryškią raštuotą juostą, kuri super dailiai pereina į džinso spalvos stulpelį ir susilieja su apatine ansamblio dalimi. Rankoves Aušra pasidarė savo mylimo ilgio (karšta?), o nuleisti pečiai labai moderniai aktualizuoja vintažinio stiliaus (ir spalvos kokios parinktos!) žakardo juostą.

Aušros Svarauskienės megzti megztukai. Pirmojo įkvėpimo šaltinis – „Hayward„, siūlai – Jardim 55.  Antro megztuko modelis –  „Navelli„, siūlai – Jardim 03, 15, 43

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00