Vasaros užuomina

Šiandieninis megztukas labai dailiai iliustruoja naujienose aprašytą idėją – plono vasarinio siūlo derinį su moheriu. Sutikite, lauke su tokiu gal ir nebepastovėsi (ir vien tik dėl to, kad dabar jau nebe tos aplinkos spalvos, tik dėl to!), bet kokiam ofise ar pas draugę svečiuose tai dar ir kaip jis tinkamas atrodo net ir lapkričio mėnesį 🙂 .

Ypatingai lapkritį man patinka jo pavadinimas ir siūlų pasirinkimas su subtilia užuomina į iškeliavusią vasarą. „Praeitą savaitgalį, kai buvo maždaug apie 20C, tai jį apsivilkus jautėsi labiau kaip hint of sauna nei summer :). Nesitikėjau, jog toks šiltas.” Va, prašom jums ir idėja Lietuvai šaltmečiui!

„Megzta nuo viršaus, išformuojant iškirptę ir toliau apvaliai. Modelis labai patiko. Yra keli variantai. Rinkausi su rankovėmis ir šiek tiek prailginta megztinio nugara, o užbaigimui – islandišką akių nuleidimo būdą, kuris tiko prie rašto, bet nėra labai tamprus, kaip kad kai kur rašo.”

Rasos Balčiūnaitės megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Isager Trio Granite ir Sage kartu su Isager Silk Mohair 3S, 60, modelis – „…a hint of Summer„. 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00