Piktas nykštukas siunčia linkėjimus

Rinkdamiesi šiltą megztuką vaikui pirmiausia pagalvojame apie merino vilną, pačią švelniausią ir minkščiausią, nes jei vaikas sakys, kad megztinis jam graužia, tai jo nei spalvomis, nei būsimomis galimomis ligomis ar šalčiu neįtikinsite priešingai ;). Gamintojai, ruošdami siūlus vaikiškiems mezginiams, prie būtino švelnumo būsimiems nešiotojams paprastai prideda bonusą – lengvą mašininę priežiūrą – tėvams, kurie, niekam ne paslaptis, užsiėmę ir skalbimas rankomis yra reto hobis. Dažnai ir siūlus išmargina taip, kad mezgančiam žmogui ne raštuoti, nei galų raišioti nereikėtų – imi kamuoliuką ir turi šiltą margiuką :).

Ir vis tiek visus tuos pliusus sudėjus šiame technologijų amžiuje turbūt ne vieną aplanko panašios mintys, kaip Vilmą: „Pati ilgą laiką galvojau, kad megztinis yra toks truputį pretenzingas-įnoringas daiktas, ypač jei skirtas vaikui – tai apsivels, tai išsiteps, tai galų gale ims ir užkibs kur siūlas.”

Vyresnis brolis, kaip ir pridera, pramynė taką: „Rapolo „Šiltas frontas” nuomonę pakeitė, o Anelės „Piktas nykštukas” galutinai įtikino, kad klydau. Jie tinka kiaurus metus ir yra nepakeičiami. Vyras savo Life style’ą netrukus jau turės :).” 

„Pavasarį, vasarą, rudenį jau išbandyta. O patirtis su Rapolo megztiniu byloja, kad žiemą „Piktas nykštukas” taip pat bus nepamainomas. Tiesa, „Pikto nykštuko” kaklas kiek prasitampė dėvint, bet problemą išspręsti padėjo i-cordu pradėtas kaklas. Tiesiog įvėriau gumelę.”

Rudenio sulaukusiems be šilto megztinio Anelė siunčia linkėjimus iš (nešiojimo) fronto – rinkitės savo spalvas ir pasitikite rudenį ryžtingai nusiteikę :).

Vilmos Butkutės megztas megztukas iš Life Style 2184 Magic (Piktas nykštukas) ir nuotraukos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00