Teigiami pokyčiai

IMG 2oo69 2

Visi aplinkui karksi ir pranašauja visokias baisybes rudenį, tuo tarpu aš labiau būčiau linkus tikėti burtais. Tokiais, kaip vaizdai kavos tirščiuose ar debesyse, atsitiktinai (?) atverstas knygos puslapis ar… siūlų kamuoliukų derinys naujoje Jolantos palaidinėje.

IMG 2oo878 2

Pagrindinis kamuoliukas vadinasi Tikri pokyčiai, jis čia kaip ir lemiamas, tiek spalvine, tiek prasmine reikšmėmis. Ir tai jau iškart gerai nuteikia, tiesa? 

IMG 28i53

Šiame spalvyne esantį nedidelį juodą sluoksniuką Jolanta gerokai praplėtė juoda medvilne nuo savo įspūdingosios suknelės ir aš linkus skaityti tą išplatėjusį juodulį kaip netikėtą tamsią juostą pavasarį. Bet galas – matote? – ne juodai baigiasi, o tais pačiais pokyčiais, akivaizdžiai į šviesą!

IMG 28uy59 2

Viršuje šie geri ženklai per raudoną spalvą nepastebimai pereina į Senąją Romą ir aš linkus burti, kad tai geras ženklas visoms kelionėms ir vilčiai, kad visi keliai galų gale atves mus į Romą normalaus gyvenimo džiaugsmus. 

IMG 28ll42 2

O Jolanta su nauju mezginiu išsibūrė sau komfortišką ir labai dailų rūbą paskutiniams vasaros karščiams.

IMG 28oo51 2

Taip tinkanti raudona meistriškai sudėliota prie veido,

IMG 286oo2 2

trikampė iškirptė ir priekyje, ir nugaroje neleidžianti perkaisti, 

IMG 287oo2

juoda juosta liekniausioje vietoje, kad dar labiau lieknintų ir gražiai su tamsiu sijonu susišauktų:)

IMG 286oo6 2

Jolantos Vainutienės megzta palaidinė iš Shoppel-Wolle Zauberball Cotton 2338 (Tikri pokyčiai), 2339 (Senoji Roma), Cotton Ball 2271.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00