Pačios gražiausios karantino pusės

IMG 161gg9 2

Su šituo džipu į MZ atvažiavusi Jolanta būtų mažiau mus nustebinusi, kokį efektą ji sukėlė pasirodžiusi su nauja suknele.

IMG 162gg6 2

Aš išsižiojau dar tik pradžią pamačiusi, kai Jolanta atėjo prisipirkti siūlų iš pačios pirmosios uždarytoje parduotuvėje gautos siuntos;) ir niekaip negalėjau suprasti, kaip įmanoma taip meistriškai suderinti skirtingo storio medvilnes, kad niekas niekur nei trauktų, nei pūstųsi, nei banguotųsi. 

IMG 163uu5 2

Lengvai, sako Jolanta. Viskas nuo kaklo ėjosi puikiai ir be jokių pastangų, raštas taip vykusiai įsipaišė į formos modeliavimą, kad nereikėjo rūpintis nei kaklo iškirpte, lengvai susiformavo nuleisti pečiai, o nuo jų – rankovės.

IMG 163vvv3

Zigzagai gudriai apžaisti ir formuojant siluetą – viskas pagal figūrą idealiai guli!

IMG 164vvv6 2

Sunkumai prasidėjo tik pačioje apačioje, norint zigzagus užbaigti lygia juosta, teko į pagalbą pasitelkti geometriją, kad išlyginantys trikampiai neišsikištų ir naujų reljefų neprigamintų.

IMG 1hh639 2

Karantino metas nepraėjo veltui – laiko viskam užteko. Nes jei ne tas netikėtas gyvenimo vingis, suknelė būtų likusi megztuku. Gražiu, žinoma, be jokios abejonės, be suknelė gavosi ypatingai efektinga!

IMG 164fff2 2

Jolantos Vainutienės megzta suknelė iš Shoppel-wolle Cotton Ball 2271 kartu su Rosarios4 For Nature Print 113.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00