Močiučių derlius

Jauna mama būdama esi tokioje aplinkoje, kur, atrodo, visi mažus vaikus augina. Visada įtariau, kad ne tik tu atsiduri panašioje į savo aplinkoje, bet ir kad visas šitas reikalas yra kaip virusas užkrečiamas. Bet tikrai neįtariau, kad užkrečiamas yra ne tik mamos, bet ir močiutės statusas. „Tikrai užkrečiama”,- konstatavo Hana, kai MZ klubo mezgėjos viena po kitos ėmė rinktis siūlus ir aptarinėti projektus savo būsimiems anūkams.

DSC 0036

Labai tikiuosi ateityje daaaug kūdikiškų mezginių parodyti, nes patys suprantate, kad net ir pastoviai nemezganti būsima ar esama močiutė naujo žmogaus atėjimo proga virbalus išsitraukia, tai ką jau bekalbėti apie nuolat mezgančias – tos tik kryptį pakeičia ir su pagreičiu pirmyn!

DSC 0052

Bet kad ir kokios patyrusios mezgėjos kiekviena bebūtų, visos turi savo individualų stilių ir nors teoriškai visos gali viską, yra dalykų, kurie kaip menininkų darbai yra tiesiog nepakartojami. Jurgitos nerti žaisliukai yra būtent iš tos srities, kur visos tik žada užkanda pamačiusios ir tyliai (o kartais ir ne visai tyliai) seilę varvina. Šie du firminiai Jurgitos giliukai atkeliavo per jos nėrinių gerbėjas šviežiai iškeptas močiutes dviems naujiems mūsų pasaulio gyventojams. Raudona kepurėle ąžuolo vaikas keliaus į Suomiją pas Aušros Agotėlę, o mėlyna kepurėle su geltonu galiuku pasipuošęs kantriai laukia žieminio Gražvydės mažylio.

DSC 0049

Jurgitos Žilinskaitės nerti žaisliukai iš Regia Melange 02244, Regia Denim Trend 01846, Signature 351, Wunderklecks 2185, Crazy Zauberball 2332, modelis – giliukas Ervinas iš serijos „lalylala 4seasons III AUTUMN{jcomments on}

1 komentaras apie “Močiučių derlius”

  1. Atgalinis pranešimas: Močiučių metai – mezgimo zona

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00