Outside Childhood

Praeitą žiemą pasirodė visi trys modeliai iš Kristinos Vilmaitės sukurtos serijos „Lace Mittens for Snow Battle„, MZ dienoraštyje buvo paminėti du pirmieji – „Aglow Mittens” ir „Winter Apples„. Trečiasis modelis – „Outside Childhood” pasirodė jau pavasariop, daug kas jau į linus ir saulėtą dangų žvalgėsi, tai pristatymas persikėlė į rudenį.
Jei ir buvo iki šiol dar apie šiltus aksesuarus negalvojančių, vakarykštė šlapdriba visiems tiesiog į akis drėbė šaltą ir riebų faktą, kad žiema jau visai čia pat. Su ja ir Kalėdos, o pirštinės – viena gražiausių dovanų, nereikalaujančių mėnesių darbo, o šilumos ir gyvenimo džiaugsmo suteikianti ne vienai žiemai…

IMG 5034 medium2

Trečiasis modelis laikosi bendros koncepcijos – storas šiltas vidinis sluoksnis ir puošnus plonas kiauraraštinis išorėje. Sujungti jie tarpusavyje maža sagute, kad prireikus imti kastuvą ar sniego gniūžtes lipdyti, trapus moteriškas grožis būtų greitai ir saugiai paslepiamas kišenėse.

IMG 5025 medium2

Šio modelio išskirtinumas – dvigubai plonesnis vidinis sluoksnis („tik” iš viengubo Lettlopi), o išorinio raštai sukurti galvojant apie gan greitus ir ne visuomet tolygius Noro spalvų perėjimus, todėl kiauraraštis nesudėtingas ir jo juostas atskiria gan ilgi lygaus mezgimo plotai – puiki galimybė netrukdomam pasireikšti gražiam siūlui. Horizontalios žvaigždučių juostelės organiškai sujungs ne vietoje mazgu nutrauktą spalvinį perėjimą ir padės lengvai suvienyti paties pasirinktus atspalvius.

4 mediumkk2

Viršutiniam sluoksniui puikiai tinka bet kuris plonasis Noro siūlas – tiek jau pasibaigęs (parduotuvėje, bet ne atsargose;)) „Stained Glass”, tiek ir dabartinėje kolekcijoje išlikęs „Cashmere Flavor”. Abu jie, Jurgos močiutės žodžiais tariant, primena musės žarnas, bet viršutinis sluoksnis kaip cukrinės rožės ant torto – dėl gražumo, šiluma ir skonis – šiltame viduje. 

6 mediugm2

Bijantys islandiškos vilnos kandimo, gali vidinį sluoksnį megzti ir iš kitokio šilto ir storo siūlo, Jurga savo pirštinėms panaudojo Drops Nepal.

2016-10-08 05-58-16 medium2

Bet labai bijoti Lettlopi nereikėtų ir jei planuojat žiemines pirštines, gal ir nereikia jo rudens pradžioje tikrinti prie veido, ar tikrai nekanda. Veidą gal ir kanda, ypač kai vasara tik tik pasibaigė, bet tikrai šaltą žiemą šis siūlas nepamainomas. Nekalbant jau apie didžiulį spalvų pasirinkimą, iš kurio išsirinksite tinkamą pagrindą bet kokioms viršutinio sluoksnio spalvoms.

2016-10-08 05-58-42 medium2

Antras pagal populiarumą siūlas raštuotam sluoksniui buvo plonytė estiška vilna.

IMG 6240.CR2 medium2

IMG 6297.CR2 medium2

Tiek pereinamų spalvų,

IMG 6296.CR2 medium2

kurias Daiva sėkmingai padraskė dar labiau paakcentuodama raštą,

IMG 6303.CR2 medium2

tiek vienspalvė kaip Rūtos pirštinėse,

IMAG0750 medium2

kuriose natūralios spalvos sukuria tokį trapų skaidrų grožį,

IMAG1143 medium2

lyg pačios snaigulės būtų sugulusios į kiauraraštes juostas, o ne žmogaus rankos ir virbalai su siūlais prisidėję.

IMAG1146 medium2

Dalia savo pirštinėse taip pat naudojo pereinamų ledo spalvų estišką vilną. 

IMG 3205 mednnium2

 nedraskydama, o pradėdama nuo baltos, su apatiniu sluoksniu susiliejančios dalies, ir nueidama melsvyn 

IMG 3188 medium2

kaip apsnigti laukai, temstantis dangus, atsispindtis apledijusiame ežere…

IMG 3211 medium2

Vaida estišką vilną panaudojo vidiniam sluoksniui, 

IMG 0090 mediugg2

tiesa, ji ten net 4 gijų,

IMG 8290 medium2

o išorinis sluoknis iš plonos islandiškos, kuri būdama gan šiurkšti, nestokoja nei gražumo, nei šilumos bei puikiai laiko formą.

IMG 8301 medium2

Aš savo pirštinėm panaudojau abu populiarius siūlus – ir plonąjį Noro, ir estišką vilną, kuriuos ir kaitoliojau ties kiauraraščių eilutėmis.

IMG 0003

Laikas buvo velykinis, ore kvepėjo verbomis, tai ir spalvos tokios…:)

IMG 002kk8

Atskiras pagiriamasis žodis vidiniam sluoksniui, kuris kad ir koks storas, yra taip gerai išmodeliuotas, kad jausitės ne tik šiltai, bet ir labai patogiai. Čia tai kitai žmonijos pusei, be kiauraraščių;).

IMG 00k56

Visos pirštinės megztos pagal tą patį modelį – „Outside Childhood”. Pirmoji pora megzta Kristinos Vilimaitės, nuotraukos – Natália Hubay-Németh, siūlai – Lettlopi 0054, Noro Cashmere Flavor 177. Antroji pora megzta ir fotografuota Jurgos P.R., siūlai – Drops Nepal 7139 ir Noro Cashmere Flavor 159. Rudeniškų spalvų pora megzta ir fotografuota Gitanos Gricienės, siūlai – Lettlopi 1410 ir Noro Sekku 1. Turkio spalvos pora megzta ir fotografuota Daivos Gridziuškaitės, pagrindo siūlai – Plotulopi 1027 kartu su Drops Lace 0501, viršutinis sluoksnis megztas iš estiškos Aade Long artistic 8/1. Baltoji pora megzta ir fotografuota Rūtos Strumskienės, siūlai – Lettlopi 0054 ir 0056 (nes iš tiesų tai čia dvi poros, ne viena:)), Aade Long 8/1 (balta). Ledo spalvos pora megzta Dalios LiepuonienėsLettlopi 0051 ir Aade Long artistic 8/1 (blue). Džinsinė pora megzta ir fotografuota Vaidos B., siūlai – dvigubas Aade Long 8/2 (balta) ir Istex Einband 10. Aš mezgiau iš estiškos Aade Long artistic 8/1 (sand) ir to pat storio vienspalvės žalios, oranžinės, rausvos, žalios bei Noro Stained Glass 3, 5, 28 (ilgai parašyta, bet visai tai tesveria 20g), apatinis sluoksnis megztas iš Lettlopi 9421.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00