Bundled in Brioche

Esu pati mezgusi šį modelį ir apie jį rašiusi praeitais metais, visai šviežias Elvitos kaklašildis yra puiki proga jį prisiminti. Ateinant žiemai, šalčiams, šventėms… Ir – tikrai ne paskutinės svarbos dalykas! – šis kaklašildis yra puikus ir neskausmingas būdas išmokti dvispalvį brioche raštą, kam jis dar naujiena. Jokių čia vingrybių, suėmimų ar pridėjimų, užsidedi akis ir pirmyn. Gali galų nesujungti – turėsi šaliką.

PA220033 medium2

Kaklams šiltinti šis raštas tinka kaip niekas kitas – yra purus, gražiai išsiplėtęs tiek į plotį, tiek į ilgį. Mėgstantiems pažaisti su spalvomis – tai nuostabus būdas sunaudoti visus likučius. Iki galo – rašte spalvas galite keisti kur tik panorėję.

PA220025 medium2

O jei atsibostų visą laiką lygiai tiesiai važiuoti, primenu ir kitą to paties dizainerio modelį – „Syncopation Adoration Hat„. Tiesa, ten megzta kepurė, bet tas pats principas pritaikomas ir kaklams, tereikia karts nuo karto kaip šokyje žengti žingsniuką į vieną pusę, žingsniuką atgal. Mezginyje šis šokis atrodo taip – gerosios akies vietoje atsiduria išvirškščioji, paskui jos vėl grįžta į savo vietas. Šilto ir spalvoto rudens!

PA220034 medium2

Elvitos Ivoškienės megztas kaklašildis ir nuotraukos, siūlai – įvairių atspalvių Drops Merino Extra fine ir Lettlopi, modelis – „Bundled in Brioche„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00