Virbalų konstruktorius

Virbalai su valais vienareikšmiškai kėsinasi išstumti iš apyvartos senovinius tiesius ilgus virbalus, nes su jais gali megzti tiek ratu, tiek pirmyn atgal, tiek platų daiktą, tiek visai siaurą, žodžiu, yra gerokai patogesni ir universalesni. Dar universalesnė yra atskirai gaminamų virbalų galų ir prisukamų valų sistema, kai gali turėti įvairius reikalingus elementus reikiamam dydžiui bei ilgiui susikonstruoti ir nebereikia melejono stacionariai sujungtų valinių virbalų.

Visi KnitPro firmos galai tinka prie visų jų gaminamų valų, todėl savo virbalinį konstruktorių galite plėsti be jokių nuostolių – visos detalės kaip Lego kaladėlės tik viena prie kitos.

Šį kartą papildėm jau gerokai praretėjusią laminuoto beržo medienos – Symfonie – prisukamų virbalų kolekciją,

taip ir populiariausią tarp metalinių virbalų Zing seriją, kurios atkeliavo tiek standartinio ilgio, tiek patrumpinti galai (skirti 40 cm valui). Šalia matote išmaniąją Smartstix seriją, kuri pagaminta iš to paties tvirto aliuminio, tik virbalas nėra vienodai spalvotas pagal storį, bet suskaidytas 2 cm atkarpomis, kad tiesiog ant virbalo būtų galima paskaičiuoti mezginio tankumą 🙂 .

Valų mes turime pačių įvairiausių spalvų, bet šį kartą atkeliavo ypatingi, kurie nėra tvirtai prijungti prie galiuko, o sukasi ratu, neleisdami virbalams atsisukinėti, kai nuolat sukinėjamas mezginys – labai patogu!

Patogių konstrukcijų!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00