Vakarėlis sode

Koks universalus bebūtų Zauberball Crazy siūlas ir kiek visokiausių mezginių iš jo begimtų, labai yra smagu panaudoti jį pagal pirminę paskirtį ir nusimegzti lygiu raštu kojinių porą mėgaujantis besiskleidžiančiomis spalvomis.

Edita po kojinių kulnų kursų padarė pertraukėlę ir šį rudenį jau labai rimtai nusprendė prie jų grįžti – ir ne šiaip grįžti, o įvaldyti skirtingus kulnus. Kad ir procesas, ir rezultatas džiugintų, su namiškiais pasitardama (kojinės suplanuotos visiems šeimos nariams) išsirinko pačius labiausiai džiuginančius kojininių siūlų kamuoliukas ir gaivus, skanių spalvų Zauberball Crazy kamuoliukas virto kojinėmis dukrai (tai pačiai princesei, kuri pirmą kartą pasirodžiusi MZ dienoraštyje buvo turbūt ne ką didesnė už šiandien nuotraukoje matomas savo kojas).

Simonos porai pritaikytas prancūziškas pasagos formos kulnas, tikrai žinau, kad jau įvaldytas ir bumeranginis, jo (ir kitų) su nekantrumu laukiam. Ir lauksim kiek reikės, nes jau iš nuotraukų matosi, kokia preciziška Edita yra mezgėja – visos akys tobulai lygios, vienodo įtempimo, visi pakėlimai ir suėmimai idealūs, jokių pakrypimų ne į tą pusę, jokių pasvyrimų, kojinės forma atitinka koją „kaip pirštinė” – tokie dalykai viens du nepasidaro…

Dar jautriau nei lygios akys Edita žiūri į spalvinę kompoziciją ir jei smagiai prasidėjęs Vakarėlis sode (toks šio spalvyno vardas) antroje vakaro pusėje kojinėje ima keisti kryptį ir pradedami nešti kažkokie keistoki gėrimai, niekas nesutrukdys to vakaro šeimininkei atstatyti numatytą tvarką ir harmoniją paplėšant kamuoliuką ir užbaigiant porą idealiu spalviniu akordu.

Editos Gendvilienės megztos kojinės dukrai ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball Crazy 2355 (Vakarėlis sode).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00